PUBG Mobile Yeni Sürümden Giriş Yapıldı Hatası

 PUBG Mobile Yeni Sürümden Giriş Yapıldı Hatası
Okunuyor PUBG Mobile Yeni Sürümden Giriş Yapıldı Hatası

PUBG Mobile Bu Hesap ile Yeni Sürümden Giriş Yapıldı hatası alanlar için 2021 yılında işinize yarayacak çözümleri paylaşıyoruz. Neden oyuna girerken bu hesap ile yeni sürümden giriş yapıldı deniliyor? tüm bunları öğreneceksiniz. Oyuncular eski sürümlerden giriş yapılamaz uyarısıyla karşılaştıktan sonra oyuna giremiyorlar, bu sorun geçtiğimiz güncellemelerde de oyuncuların karşına çıkan büyük bir sorun haline gelmişti. 100 Kişinin bir uçağa bindiği ve son hayatta kalan oyuncu olabilmek için bir adaya paraşütle iniş yaparak mücadeleye başladığı oyuna girerken dahi bir mücadele veriyoruz. Her ne kadar oyun içindeki verdiğimiz mücadeleyi sevsek de oyuna girerken karşılaşılan hatalara karşı verilen mücadeleler oldukça can sıkıyor.

PUBG Mobile oyununa giriş yapmaya çalıştığınız hesabınızda “Bu Hesap ile Yeni Sürümden Giriş Yapıldı” uyarısının yanı sıra “Artık eski sürümlerden giriş yapılamaz.” bilgisi de verilmektedir. Aslında hatanın sebebi karşımıza çıkan uyarılarda açıkça söyleniyor. Bizde bunlardan yola çıkarak 2021 yılında işinize yarayacak bazı çözümler ürettik. Eğer hala hata çözülmediyse ve devam ediyorsa bize bildirebilirsiniz.

PUBG Mobile Bu Hesap ile Yeni Sürümden Giriş Yapıldı Hatası – 2021

PUBG Mobile Bu Hesap ile Yeni Bir Sürümden Giriş Yapıldı
PUBG Mobile Bu Hesap ile Yeni Bir Sürümden Giriş Yapıldı

PUBG Mobile Bu Hesap ile Yeni Sürümden Giriş Yapıldı Hatası, oyuna 2021 yılında gelen güncellemelerin ardından hesaplarına girmeye çalışan bazı oyuncuların karşılaştığı hata türüdür. Bu hata gerçekçi ve bazen yanılgı içerek sebeplerden meydana gelebilir. Eğer oyuna güncelleme geldiyse ve hesabınızla daha önce güncelleme yapılmış bir cihazdan oturum açtıysanız daha sonrasında güncelleme gelmeyen bir cihazdan aynı hesaba giriş yapamazsınız.

Eğer hesabınızı farklı cihazlarda kullanıyorsanız, hesabınıza birden fazla insan giriyorsa bu tip hatalar sıkça görülebilir. Tabi ki her hatanın olduğu gibi bununda bir çözümü var. Çözüm yöntemlerini uygulamadan kendiliğinden geçmesi oldukça zordur, bu yüzden aşağıda verilen yöntemleri uygulamanız süreci hızlandıracaktır. Daha sonrasında tekrar hesabınıza giriş yapmaya çalıştığınız da PUBG Mobile Bu Hesap ile Yeni Sürümden Giriş Yapıldı uyarısı almazsınız.

PUBG Mobile Bu Hesap ile Yeni Sürümden Giriş Yapıldı. Artık Eski Sürümlerden Giriş Yapılamaz. Hatası Çözümü

PUBG Mobile Bu Hesap ile Yeni Sürümden Giriş Yapıldı. Artık Eski Sürümlerden Giriş Yapılamaz. şeklinde görülen bu hata için oluşturduğumuz çözüm yöntemleri maddeler halinde sıralanmıştır. 2021 yılı boyunca bu hatanın kaldırılması için yetkililere gerekli mesajlar gönderilmiştir. Yapılacak olan resmi açıklamaları da sizlere duyuracağız. Fakat o zamana kadar PUBG Mobile Bu Hesap ile Yeni Sürümden Giriş Yapıldı Hata Kodu için sunduğumuz çözüm yöntemleri en güncel ve en kesin sonucu verir.

PUBG mobile global sürüme bu hesapla erişilemez hatası çözüm yollarını sizler için sıraladık. En çok sorular pubg mobil vietnam hatası sorularından bir tanesini çözmüş olduk.
PUBG Mobile Bu Hesap ile Yeni Sürümden Giriş Yapıldı. Artık Eski Sürümlerden Giriş Yapılamaz. Hatası Çözümü

Çözüm #1 – Telefonunuzdan Ayarlara ve oradan Uygulamalara girin. PUBG Mobile oyununa ait ön bellek verilerini temizleyin ve daha sonra uygulama mağazasına girin. Oyunun güncel olduğundan emin olduktan sonra tekrar hatayı aldığınız hesabınızla giriş yapmaya çalışın.

Çözüm #2 – PUBG Mobile oyununa bu hatayı almadığınız farklı bir hesabınızla oturum açın. Daha sonrasında oyun içi güncellemeleri bu hesabınızda yapın. Tekrar hatayı aldığınız eski hesabınıza girin.

Yukarıda verilen 2 basit çözüm yöntemi ile alınan hatadan kurtulabilirsiniz. PUBG Mobile Yeni Sürümden Giriş Yapıldı Hatasının devam etmesi halinde bize bildirmeyi unutmayın. Sizler için güncel bilgileri sunmaya devam edeceğiz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
170 okunma
okunma4161
0 yorum