PUBG Mobile Yılbaşı Eğlencesi Kodları (2021)

 PUBG Mobile Yılbaşı Eğlencesi Kodları (2021)
Okunuyor PUBG Mobile Yılbaşı Eğlencesi Kodları (2021)

PUBG Mobile Yılbaşı Eğlencesi Kodları arayanlar için bedava UC ve kostüm hediyelerinin olduğu kodları paylaşıyoruz. 2021 için hemen ödülleri kazanmaya başlayın. Yeni yıla girmeden önce PUBG Mobile düzenlediği büyük etkinlik ile Yılbaşı Eğlencesi adı altında dağıttığı Kodları ile herkesi mutlu ediyor. Eğer sizde bedava dağıtılan bu hediyelerden yararlanmak istiyorsanız PUBG Yılbaşı Kodları Nasıl Kullanılır? sorusuna verdiğimiz cevaba uyarak ödüllerinizi hesaplarınıza işleyebilirsiniz. Aynı zamanda 2021 yılında olacak olan tüm etkinliklerle ilgili bilgileri aktarmaya devam edeceğiz.

PUBG Mobile Yılbaşı Eğlencesi Kodları

PUBG Mobile Yılbaşı Eğlencesi Kodları sayesinde bir birinden güzel hediyelerin sahibi olabilirsiniz. Resmi İnternet sitesi, oyun içerisindeki görevler ve sosyal medya hesaplarından farklı kodları dağıtmaya başladılar. Bizde PUBG Mobile Yılbaşı Kodları olarak işinize yarayacak olan tüm kodları derledik.

PUBG Mobile Yılbaşı Eğlencesi Kodları
PUBG Mobile Yılbaşı Eğlencesi Kodları

Aşağıda verdiğimiz kodları nasıl kullanacağınızı ve ne hediyelerin sahibi olabileceğinizi göreceksiniz. Oyunda işinize yarayabilecek 5 farklı kodu sizlere veriyoruz. 2021 PUBG Mobile Yılbaşı Eğlencesi Kodları ile ilgili sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

PUBG Mobile Yılbaşı Eğlencesi Kodları Nasıl Kullanılır?

PUBG Mobile Yılbaşı Eğlencesi Kodları Nasıl Kullanılır?
PUBG Mobile Yılbaşı Eğlencesi Kodları Nasıl Kullanılır?

PUBG Mobile Yılbaşı Eğlencesi Kodları için öncelikle oyuna giriş yapın. Sonrasında ara yüz ekranındayken sağ tarafta bulunan 2020-2021 Yılbaşı Eğlencesi resmine tıklayın. Sağ tarafta bulunan Görev yazısına tıklayın ve aşağıda görevlerin altında bulunan kod ekranına verdiğimiz PUBG Mobile Yılbaşı Kodlarını sırayla yazın.

PUBG Mobile Yılbaşı Kodları (Rusça)

PUBG Mobile Yılbaşı Kodları içerisinde hem Rusça hem de Türkçe olan kodları bulacaksınız. Böylelikle oyun içerisindeki her hediyeyi bedava olarak alabileceksiniz. PUBG Mobile Yılbaşı Eğlencesi Kodları;

  1. PUBGMOBILE2021
  2. PUBGMOBILEPK
  3. Спи, ёлочка, бай-бай!
  4. С Новым Годом
  5. YeniYılYeniUmutlar

Yeni paylaşılan ve bulunan PUBG Mobile Yılbaşı Eğlencesi Kodları güncel olarak eklenmeye devam edilecektir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın