e
sv

PUBG Mobile Zombi Modu Rehberi

1844 Okunma — 08 Ocak 2020 00:20
PUBG Mobile Zombi Modu Rehberi
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG Mobile Zombi Modu hakkında oyuncuların en sık sordukları soruları yanıtlıyor ve bu istilanın oyuna nasıl aktarıldığını anlatıyoruz. PUBG Zombi Modu hakkında aklınıza takılan tüm soruları ve merak ettiklerinizi bize sorabilirsiniz.

PUBG Mobile, ilk çıktığı zamandan bu güne kadar mobil ve diğer tüm oyun platformlarında en sevilen çevrim içi hayatta kalma oyunu olmayı başardı. Bu yakaladıkları popülerliği korumak ve arttırarak devam ettirebilmek için sürekli kendisini geliştirmesi ve yeni şeyler denemesi gerekiyor. PUBG Mobile Zombi Modu ile klasikleşen oynanışı değiştirerek oyuncularına daha farklı deneyimler yaşatmak istedi.

0.11.0 Güncellemesiyle oyuna eklenen zombi modu, Survive Till Dawn adıyla PUBG Mobile versiyonunun ilk zombili modu olmuş oldu. Üzerinden zaman geçtikçe tüm açıklarını kapatarak oyuncularına sorunsuz bir deneyim yaşatmaya başladılar.

Fakat böyle bir şeyin oyunun akışını tehlikeye atabileceği için Zombie: Survive Till Dawn yani zombi modu’nun sınırlı bir süre duracağını açıkladılar. Kendilerinin belirledikleri özel günlerde geliştirdikleri bu tarz modları sınırlı süreyle oyuna getirerek oyuncuları daha çok etkilemeye başladılar.

PUBG Mobile Zombi Modu Nasıl Oynanır?

PUBG Mobile Zombi Modu
PUBG Mobile Zombi Modu

PUBG Mobile Zombi Modu oynayabilmek için oyuna giriş yapıp bu özel modu seçmeniz gerekiyor. Hayatta kalma türündeki aksiyonu ve gerginliği şehirde dolaşan zombilerle birlikte fazlasıyla yaşayacaksınız.

PUBG Mobile Zombi Modu oynayışı normal klasik modlarla aynı şekildedir. Yine bir adaya düşecek ve orada en son hayatta kalan olabilmek için ekipmanlar ve silahlar toplamanız gerekecek. Fakat bu sefer düşmanlarınız sadece insanlar değil, aynı zamanda zombilere karşı da dikkatli olmanız gerekiyor.

PUBG Zombi Modu Nasıl Girilir?

PUBG Zombi Modu oynayabilmeniz için gelen güncellemeleri ve etkinlik takvimini takip etmeniz gerekiyor. Oyunun karar verdiği özel günlerde sınırlı süreyle eklenen Zombie: Survive Till Dawn moduyla birlikte içerisi zombi dolu adada son hayatta kalan olabilmek için savaşabilirsiniz.

PUBG Mobile Zombi Modu Kalktı mı?

PUBG Mobile Zombi Modu Kalktı mı? diye soruları soran oyuncuların sayısı çok fazla olduğu için bu soruya’da cevap vermek istedik. Hayır, zombi modu kalkmadı. Fakat oyuna eklenen sınırlı modlardan bir tanesi olduğu için şuanda oynayamazsınız. Gelecek güncellemeler ile yine sınırlı mod olarak yıl içerisinde oynayabileceksiniz.

Sınırlı süreyle yayınlanan bu modların ne zaman geleceğini oyunun etkinlik takviminden kontrol edebilirsiniz.

PUBG Zombi Modu Taktikleri

PUBG Mobile Zombi Modu Taktikleri aslında çok detay veya çok özel sırları barındırmıyor. Bu kadar detaylı olmamasının sebebi henüz bu modun çok gelişmiş veya özel olmamasından kaynaklı.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

PUBG Mobile Zombi Modu Rehberi