e
sv

PUBG Mosin Nagant Hangi Haritada?

1357 Okunma — 22 Haziran 2021 13:12
PUBG Mosin Nagant Hangi Haritada?
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG Mosin Nagant Hangi Haritada? olduğunu bilmeyen oyuncular için keskin nişancı tüfeğini bulabileceğiniz haritaları açıkladık. Aynı zamanda haritaların hangi bölgelerinde olduğunu da buradan öğrenebileceksiniz. 2021 yılında oyuna eklenen yeni görevler sonrasında PUBG Mobile oyuncuları Mosin Nagant Hangi Haritada? sorularını çok sık sormaya başladılar. Aynı zamanda bu keskin nişancı tüfeğini kullanarak çok adam vurmayı başaran yayıncılar da oldukça fazla. Bu tür videoları izleyenler de kendileri de adamları o şekilde vurabilmek için yine silahı aramaya başlıyorlar.

PUBG Mobile Mosin Nagant Hangi Haritada?

PUBG Mobile ve Bilgisayar sürümünde de aşağıda verdiğimiz cevaplar geçerlidir. Her iki platformda da oyunu oynayan oyuncular Mosin Nagant bulmak istediklerinde verdiğimiz cevapta ki haritalardan yararlanabilmektedirler. Yine aynı zamanda 2021 yılında sorduğunuz ve merak ettiğiniz soruları cevaplamaya devam edeceğiz. PUBG Mobile Mosin Nagant Hangi Haritada? sorunuza verdiğimiz cevapların ardından silah hakkında detayları da paylaşacağız. Son güncellemelerin ardından oyuna eklenen görevlerde de PUBG Mobile oyuncularından Mosin Nagant isimli keskin nişancı tüfeğini kullanmaları isteniyor. Fakat bu silahın her haritada olmaması oyuncuların nerede bulabileceklerini zorlaştırıyor. Bu yüzden artan PUBG Mobile Mosin Nagant Hangi Haritada? sorularını cevaplamak için bu içeriği hazırlama gereği duyduk.

Tıpkı oyundaki diğer keskin nişancı tüfekleri gibi bu da uzun menzilde çok etkili bir silahtır. Görüntüsü tıpkı Kar98 keskin nişancı tüfeğine benzemektedir. Fakat kullanım alanı ve özellikleri daha farklıdır. Oyun içerisinde oldukça nadir bulabileceğiniz bu keskin nişancı tüfeği ile düşmanlarınızı haklama konusunda çok deneyim kazanacaksınız. Oyundaki her silahın bir sınıfı ve her sınıfın da belirli kullanım koşulları bulunmaktadır. Fakat Mosin Nagant silahının sınıfsal ve kullanım şartlarından doğan özellikleri sizleri kendisine hayran bırakabilir. Silahın gerçek hayattaki hikayesini dahi burada öğreneceksiniz. Eğer sormak istediğiniz farklı sorularınız varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

PUBG Mobile Mosin Nagant Hangi Haritada?
PUBG Mobile Mosin Nagant Hangi Haritada?

PUBG ve PUBG Mobile oyunlarında yer alan Vikendi ile Erangel haritalarında maça girdiğinizde Mosin Nagant silahını bulabilirsiniz.

PUBG Mosin Nagant Görevi

PUBG Mosin Nagant Görevini yapabilmenizi sağlayacak hangi haritada? sorusunun cevabı yukarıda verilmiştir. Genellikle güncellemelerin ardından günlük veya haftalık görevlerde Mosin Nagant silahını kullanmanız veya kullanırken düşman öldürmeniz yönünde görevler çıkabilmektedir. Ayrıca son günlerde PUBG Mobile oyuncularının da karşısına yine bu silahla ilgili görevler çıkabiliyor. Mosin Nagant hangi haritada olduğunu öğrendiğiniz gibi haritanın nerelerinde olduğunu da yine buradan öğrenebilirsiniz.

PUBG Mobile Mosin Nagant Haritanın Neresinde Çıkıyor?

PUBG Mobile Mosin Nagant Hangi Haritada? öğrendiğinize göre şimdi de haritanın nerelerinde çıktığını da öğreneceksiniz. Burada verdiğimiz bilgiler yalnızca PUBG Mobile için geçerli değildir Bilgisayar sürümü için de geçerlidir. Bilindiği gibi her maç ekipmanlar farklı yerlerde çıkmaktadır. Mosin Nagant silahı genellikle ıssız yerlerdeki binaların içerisinde ve çatısında ağırlıklı olarak çıkmaktadır. Yani bu silahı dışarıda da bulabilirsiniz fakat kesin bulmak istiyorsanız ıssız yerlerde bulunan yüksek binalarda ve onların çatılarında aramak silahı daha hızlı bulmanızı sağlayacaktır.

PUBG Mosin Nagant Özellikleri

PUBG Mosin Nagant Silahını ateşlediğinizde düşmana isabet ettirdiğiniz mermilerinizin ona ne kadar hasar verdiğiniz öğrenebilirsiniz. Aşağıdaki liste 2021 yılına ait güncel verileri içermektedir.

 • Kafa: 110.4 hasar
 • Boyun: 82.8 hasar
 • Omuz: 47 hasar
 • Göğüs: 51.7 hasar
 • Kol: 25.3 hasar
 • Karın: 47 hasar
 • Mesane: 47 hasar
 • Baldır: 25.3 hasar
 • Bacak: 21.1 hasar
 • Ayak: 12.6 hasar

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

PUBG Mosin Nagant Hangi Haritada?