PUBG MP5K SMG Silah Nedir? Özellikleri ve Hasarı

 PUBG MP5K SMG Silah Nedir? Özellikleri ve Hasarı
Okunuyor PUBG MP5K SMG Silah Nedir? Özellikleri ve Hasarı

PUBG MP5K SMG Silah Hangisi?, Hangi Haritada Bulunur? gibi önemli soruları cevaplıyoruz. Ayrıca silahla ilgili özellikleri ve hasar bilgisini açıklıyoruz. PUBG MP5K Silah hakkında oyuncular tarafından bir çok soru sorulmaya başlandı.

Yerli kaynaklarda oyuna yeni eklenecek silahla ilgili bir rehber yazısı bulunmadığı için bu konuda detaylı bir içerik hazırlamak istiyoruz. MP5K Silah PUBG Konumuz içerisinde bilmeniz gereken tüm önemli bilgileri bulacak ve SMG silahı ile ilgili önemli bilgileri’de öğreneceksiniz.

PUBG gibi hayatta kalma oyununda son hayatta kalan olabilmek için oyun içerisinde bilmemiz gereken çok önemli bilgiler bulunuyor. Haritalara olan hakimiyet, oyundaki silahlara ait bilgiler ve daha bir çok şey. Bu yazımızda PUBG MP5K Silahı hakkında içerik oluşturduğumuzdan dolayı oyundaki en önemli bilgiler arasında yer alan silahlarla ilgili bilgilerden bahsedeceğiz.

Dünya çapında profesyonel PUBG oyuncuları oyun içerisinde yer alan her silahı çok iyi kullanamazlar. Fakat her türdeki en az 1 silahı iyi kullanırlar. SMG Türündeki MP5K silahı’da Vikendi haritasında muhakkak kullanılması gereken silahların başında geliyordu. Fakat Karakin haritasının gelmesi ile kalkan Vikendi haritası yüzünden MP5K Silahını’da unutmaya başladık.

Çok yakında gelecek güncelleme ile birlikte MP5K Silahı PUBG oyununun her haritasında yer alacak. Yabancı kaynaklar tarafından paylaşılan bu haberlerin doğruluk oranının yüksek olduğunu önceki paylaştıkları haberlerin tamamının olmasından dolayı yüksek görüyoruz. Silaha ait detaylı bilgileri aşağıda uzun uzun anlattık. PUBG MP5K SMG Silah ile ilgili merak ettiğiniz ve sormak istediğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz. Rehberimiz güncellenmeye devam edecek.

PUBG MP5K SMG Silahı Nedir?

PUBG MP5K Silahı, Vikendi haritasında yer alan yalnızca bu haritaya özel Vector silahının kaldırılıp yerine yine vikendi haritasına özel MP5K Silahının eklenmesiyle birlikte oyundaki yerini almıştır.

MP5K, hafif Makineli Tüfekler yani SMG olarak da bilinen bir sınıfa aittir. 9 mm mermileri ile yerine geldiği Vector silahından daha fazla hasara sahip olsa’da ateşleme hızı ondan daha azdır.

PUBG MP5K SMG Açıklaması
Yakın muharebe kullanımı için tasarlanmış Alman hafif makineli tüfek MP5’in kısa çeşidi.
PUBG MP5K SMG Silahının Oyun İçi Açıklaması
PUBG MP5K SMG Silahı Nedir?
PUBG MP5K SMG Silahı Nedir?

FPS Oyunu oynayan oyuncular veya aksiyon filmi izleyenlerin görmeye ve duymaya alışık olduğu MP5 Silahının kısa hali olan MP5K Silahı oldukça etkili özelliklere sahip.

PUBG MP5K Silah Özellikleri

PUBG MP5K Silahının oyun içerisinde neler yapabildiğini aşağıdaki özellik bilgilerine göz gezdirerek anlayabilirsiniz. 2020 yılına ait en son güncelleme baz alınarak hazırlanmıştır. Bilindiği üzere her yıl gelen güncellemeler ile silahların özellikleri oyundaki denge için düşülüyor veya yükseltiliyor. Bundan dolayı PUBG MP5K Silah hakkındaki özelliklerin güncel olduğunu vurgulamak istiyoruz.

PUBG MP5K Silah Özellikleri
PUBG MP5K Silah Özellikleri
Detaylar
İstatistikler Güncellendi4/19/19 (Sürüm: 5.4.9.2)
Genel Bakış
Hit Hasar33
İlk Bullet Hızı400 m / saniye
Vücut Vuruş Darbe Gücü7,000
Sıfır Menzil100 – 100
Çekimler Arası Süre0,0666 sn
Ateşleme ModlarıTekli, Seri Çekim, Otomatik
Seri Çekim3
Burst Gecikmesi0,0666 sn
YöntemDergi
Süre (Dolu)4,58 sn
Süre (Taktik)2.75s
Nişan Düzenleme0.14
ADS Düzenleme0.04
Ateşleme Üssü17
Sapma
Baz2.1
Baz (Amaç)1.2
Baz (ADS)0.06
Geri Tepme Kazancı1.1
Geri Tepme Kazancı (Amaç)0.5
Geri Tepme Kazancı (ADS)0.26
Maksimum Limit7
Düzenleme Sınırını Taşı1.9
Hız Referansını Taşı150 – 400
Crouch Düzenle0.82
Eğilimli Düzenleme0.65
Geri tepme
Vert. Kelepçe0 – 5
Vert. Hız12
Vert. Kurtarma Kelepçesi5.5
Vert. Kurtarma Maks.1.5
Yeşil. Kurtarma Düzenlemesi0.6
KOR. Hız12
KOR. Eğilim+0.6
Desen Ölçeği0.6
Değer Tırmanışı0.6
Değer Düşüşü2.5
Crouch Düzenle0.8
Eğilimli Düzenleme0.7
Çeşitli
Alma Gecikmesi150 ms
Hazır Gecikme500 ms
Veri
Cephane Tipi9 mm
Magazine Size30
Genişletilmiş Dergi Boyutu40
Kapasite500
Ek Noktaları5
TürHafif makineli tüfek
Yakın muharebe kullanımı için tasarlanmış Alman hafif makineli tüfek MP5’in kısa çeşidi.
Vücut Hasarı (10 metre)
Seviye 033
Seviye 123
Seviye 219.80
3. seviye14.80
Kafadan Vuruş Hasarı (10 metre)
Seviye 059.40
Seviye 141.50
Seviye 235.60
3. seviye26.70
PUBG MP5K Silah Özellikleri

PUBG MP5K Silah Özellikleriyle ilgili yeni bilgileri aktarmaya devam edeceğiz. Silahın oyun içerisindeki etki alanlarını anlatan video hazırlanıyor, yakın zamanda sizlere videolu bir şekilde aktaracağız.

PUBG MP5K Silah Hasarı

PUBG MP5K Silah Hasarı ile ilgili detaylı bilgiler yukarıdaki tabloda verildi. Fakat ben direk bu sorunun cevabını merak ediyorum diyenler için buradan özetini anlatıyoruz.

PUBG MP5K Silahı, düşmanlara 33 hasar vermektedir. Seri atışı ile bu düşük görülen hasar oldukça öldürücü etkiye sahip.

PUBG MP5K Silah Hasarı
PUBG MP5K Silah Hasarı

Gelebilecek güncellemeler ile değişecek güncel hasar bilgilerini buradan aktarmaya devam edeceğiz.

MP5K SMG PUBG Hangi Silah?

MP5K SMG PUBG Hangi Silah? gibi sorular çok fazla soruluyor. Bundan dolayı oyuncuların en çok merak ettikleri soruları bu rehber yazımızda cevaplayacağız. Eğer sizinde merak ettiğiniz bir sorunuz varsa cevaplamamız için yorum olarak yazabilirsiniz.

MP5K SMG PUBG Silahı, Yalnızca Vikendi haritasında bulunan 9 mm mermilere sahip, Hafif Makineli Tüfek sınıfındaki bir silahtır.

PUBG MP5K Silahı Hangi Haritada Bulunur?

PUBG MP5K Silahı, Vikendi haritasında bulunan bir hafif makineli tüfektir. Vector isimli silahın yerine getirilmiştir.

Vikendi haricinde herhangi bir PUBG haritasında MP5K Silahını bulamazsınız. Fakat yakında gelebilecek güncellemeler ile her haritaya ekleneceği söyleniyor. Bu konudaki gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

PUBG MP5K Kalktı mı?, Neden Kaldırıldı?

PUBG MP5K Silahı oyundan kaldırıldı. Kaldırılma sebebi silahın oyundaki dengeyi bozması veya farklı bir sebepten dolayı değil. Vikendi haritasına özel bir silah olmasından dolayı vikendi haritasının kalmasıyla birlikte bu silahta kalkmıştı. Fakat Vikendi haritası tekrar geldiği zaman bu silahı’da görmeye başlayacağız.

PUBG MP5K Silahı Ne Zaman Gelecek?

PUBG MP5K Silahı, Karakin haritasının Vikendi yerine gelmesiyle birlikte kaldırılmıştı. Vikendi haritasına özel olan MP5K Silahı, Vikendi haritasının tekrar gelmesi ile birlikte oyuna eklenecek.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın