PUBG msvcp140.dll İndir (Hata Çözümü)

PUBG msvcp140.dll İndir (Hata Çözümü)

PUBG Lite msvcp140.dll hatası alanlar için dosyayı indirebileceğiniz linkleri ve msvcp140.dll bulunamıyor, veya eksik hatasının basit çözümünü sizlere sunuyoruz. Aşağıda iki farklı çözüm yolu mevcut her yolda bir dosya indirmeniz gerekiyor ve 2 side oldukça basit işlemler. PUBG Lite oynayan okurlarımızın sıklıkla karşılaştığı bu hatayı nihayet çözüme kavuşturuyoruz.

PUBG Lite oynayan oyuncuların %25’i “Cannot find ‘MSVCP140.dll’. Please, re-install this application” yani “msvcp140.dll bulunamıyor, eksik” adındaki hata ile karşılaşıyor.

Milyonları etkisi altına alan PUBG akımı Mobil platformda’da oldukça fazla ses getirdi, oyunun yapımcıları düşük donanıma sahip (özellikle ülkemizde çok fazla) oyun sevenleri düşünerek ücretsiz PUBG Lite çıkardı ve kullanıcılarına sundu. Oyunu yeni yükleyen çoğu oyuncu henüz giriş ekranında bu hatayla karşılaşıp biraz sıkıntılı başlıyorlar.

PUBG Lite msvcp140.dll İndir

PUBG Lite msvcp140.dll hatasını çözüme kavuşturacak basit bir kaç işlem var. Aşağıdan verdiğimiz link ile “Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2015” indirip kurun ve sonrasında oyunu çalıştırın. Artık bu hatayı bu bilgisayar üzerinden hiç bir zaman almayacaksınız.

PUBG Lite msvcp140.dll İndir (Hata Çözümü)
PUBG Lite msvcp140.dll İndir (Hata Çözümü)

Yukarıda verdiğimiz linkten programı indirip kurduktan sonra PUBG Lite msvcp140.dll hatası çözüme kavuşacaktır. Şimdiden iyi oyunlar.

8
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.