PUBG New State Açılmıyor

 PUBG New State Açılmıyor
Okunuyor PUBG New State Açılmıyor

PUBG New State Açılmıyor gibi problemlerle karşılaşan ve şikayeti olan binlerce oyuncudan bir tanesisiniz. Bu konuda oyunun neden açılmadığı ve ne yaparsanız hangi durumlarda tekrar açılabileceği konusunda sizleri bilgilendirdik. Android ve İOS işletim sistemine sahip akıllı cihazların uygulama mağazaları üzerinden indirilebilen PUBG New State isimli hayatta kalma oyunu nihayet başladı. Oyu uzun bir süredir beta aşamasında ve ön kayıt süresinde olduğu aylar boyunca milyonlarca oyuncuyu kendisine bağlamayı başardı. PUBG New State resmi olarak çıktıktan sonra oyunu indirenler “Açılmıyor” gibi şikayetlerde bulunmaya başladılar. Henüz yeni bir oyun olduğu için hakkındaki bilgilerin sınırlı olmasından dolayı bizde detaylı bir içerik hazırlamak istedik. PUBG New State Açılmıyor gibi herhangi bir başka şikayetiniz veya sorunuz varsa yorumlarda belirtiniz. Sizler için içeriğimizi güncel tutmaya devam edeceğiz. Ve ne zaman oyun açılmıyor gibi bir şikayetle karşılaşırsanız bu sayfaya girerek en güncel çözüm yöntemine ulaşabileceksiniz.

PUBG New State Açılmıyor Neden?

PUBG New State oyunu şuanda açılmıyor bunu zaten çoğu oyuncu anlamış durumda, fakat burada sorulması gereken ilk soru neden bu oyun açılmıyor? Şuanda kapak fotoğraflarında da söyledikleri 11.11.2021 tarihine geldik. Oyun uygulama mağazaları üzerinden oyunculara açılmış durumda. Yani daha önce oyunun sayfasına girdiğimizde “Ön Kayıt” butonu karşılarken şuanda “Yükle” butonu karşılıyor. Fakat oyunu indirip giriş yapmaya çalışırken oyunun açılmaması oyuncuların oldukça canını sıkmaya başladı. Uzun süredir gelmesini beklediğimiz hayatta kalma oyunu geliyor fakat oyun açılmıyor. Bu konuda neler yapabileceğinizle ilgili detayları aşağıda sizlerle paylaştık.

PUBG New State Açılmıyor
PUBG New State Açılmıyor

PUBG New State Açılmıyor: Çözümü

PUBG New State Açılmıyor şikayetlerinin artması üzerine çözüm için uygulanabilecek yöntemleri sizlere aktardık ve aktarmaya devam edeceğiz. Şuanda bilindiği gibi oyun henüz yeni çıktı. Uzun süredir beta aşamasında olmasına rağmen oyunda bazı hatalarla karşılaşmak normaldir. Fakat oyunun açılmaması gibi ciddi bir sorun kabul edilebilecek düzeyde asla değildir. Zaten şuanda PUBG New State oyununun açılmaması da bir hata değildir.

Oyun yeni çıkmasından dolayı dünya genelinde oldukça fazla ilgi ile karşılandı. Bir anda milyonlarca mobil oyuncu oyuna giriş yapmaya çalışmasından dolayı oyunun sunucularından kaynaklı giriş sağlanamamaktadır. Bunun için bir süre beklemeniz ve daha sonrasında tekrar giriş yapmaya çalışmanız halinde “Açılmıyor” şikayetiniz ortadan kalkacaktır. Eğer oyuna girişte bir hata kodu ile karşılaşıyorsanız ve bu yüzden açılmıyorsa o zaman bu hatayı bize bildiriniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın