PUBG New State Alpha Test Kayıt Ol

 PUBG New State Alpha Test Kayıt Ol
Okunuyor PUBG New State Alpha Test Kayıt Ol

PUBG New State Alpha Test Kayıt Ol ile yeni PUBG Mobile oyununa şimdiden kayıt işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Nasıl yapabileceğinizi tüm detaylarıyla aşağıda anlatıyor ve herkesi test sürümüne en hızlı şekilde kayıt edebiliyoruz. Hayatta kalma oyunlarının başında gelen PUBG Mobile evreni artık klasikleşmeye başladı bile, daha üstün grafiklerle daha yenilikçi bir oyun her zaman oyuncuları dinç tutmayı başaracaktır. İşte PUBG New State oyunu duyurulduğu zaman oyuncuları tam da böyle bir teknolojik evrende hayatta kalma savaşına sokacağını söyledi. Şuanda PUBG Mobile oynamayanlar dahi yeni çıkacak olan PUBG New State oyununun çıkış yapmasını bekliyorlar. Her kesimin ve herkesin sevebileceği türde hazırlanacak olan yeni oyuna şimdiden Test Kayıt işlemleri açıldı bile. Eğer oyunu oynamayı düşünüyorsanız PUBG New State Alpha Test Kayıt Ol adımlarını yapmanızı öneriyoruz. Bu sayede hem oyun test aşamasındayken oynayabilir hem de oyun final olarak çıktığında bir birinden farklı hediyelerin sahibi olabilirsiniz.

PUBG New State Alpha Test Kayıt Nasıl Olunur?

PUBG New State Alpha Test Kayıt işlemleri için aşağıdaki adımları uygulayabilirsiniz. Android ve İOS işletim sistemli mobil akıllı telefonlarda oynanabilecek oyunu aynı zamanda Bilgisayar (PC) üzerinden de oynayabileceksiniz. Bunun için Emülatör programlarından yardım almanız gerekiyor ve bu programlar da bilgisayarlarda Android işletim sistemiyle çalışıyor. Yani PC üzerinden oynamak istiyorsanız Android cihazlardaki kayıt olma adımlarını izlemeniz gerekmektedir. Sormak istediğiniz sorularınızı aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz. Kayıt aşamasıyla ilgili tüm bilmeniz gerekenleri aktarmaya devam edeceğiz.

Kayıtlar “9 Ağustos 2021” Tarihinde Başlıyor.!

PUBG New State Alpha Test Kayıt
PUBG New State Alpha Test Kayıt

2021 yılı boyunca içeriğimizi güncel tutarak PUBG New State Alpha Test Kayıt işlemlerinde sizlere yardımcı olmaya çalışacağız. Bu sayede binlerce oyuncuyu doğru yönlendirerek en iyi hizmeti vermeyi hedefliyoruz. Yerli kaynaklarda PUBG New State oyuncularına yol gösterebilecek bağlantılar oldukça sınırlıdır. Bu yüzden kayıt olmak isteyenlere yol göstererek zorlanmadan bu süreci geçmenize vesile olmak adına bu rehberi hazırladık. Android veya İOS işletim sistemli telefon kullanıcıları öncelikle uygulama mağazalarına giriş yapmaları gerekiyor. Ardından arama kısmına “PUBG New State” yazın ve gelen oyuna Ön Kayıt yaptırın. Tek yapmanız gereken bu kadar basit bir işlem.

PUBG New State Alpha Test Kayıt

Battle Royale’in Ötesinde PUBG New State Alpha Test Kayıt işlemlerini tamamla.

※ Karşınızda PUBG: NEW STATE, PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS’un (PUBG) arkasındaki şirket olan PUBG Studio tarafından geliştirilen yeni Battle Royale.

PUBG: NEW STATE’te 100 oyuncu, sadece taraf kalana dek çeşitli silahlar ve stratejilerle dövüşecek.
Daralan savaş alanında ekipmanlar, araçlar ve kullanılabilirleri gereken şekilde kullanarak “”ayakta kalan son kişi”” ol.

PUBG New State Alpha Test Kayıt

PUBG New State Alpha Test Kayıt olduktan sonra deneyimi yaşamaya başlayabileceksiniz.

▣ Oyunun Özellikleri ▣

▶Mobil oyunların sınırlarını aşan ultra gerçekçi grafikler
– “”Global aydınlatma”” teknolojisi sayesinde PUBG: NEW STATE, önceden mobil oyun grafiklerinde mümkün olanları aşıp geçiyor
– Sadece PUBG Studio’nun ulaşabileceği bir gerçekçilik seviyesiyle kalabalık, açık dünya savaş alanı
– PUBG: NEW STATE, yeni nesil PUBG grafiklerini tanımlıyor
– En üstün PUBG deneyimi avcunun içinde

▶ Daha gerçekçi ve dinamik silah kullanımı
– Mobil ortam için tamamen optimize edilmiş, PUBG imzalı silah kullanımını mobil cihazında deneyimle
– PUBG’nin benzersiz silah ekleme sistemiyle silahlarını ihtiyaçlarına göre özelleştir

PUBG New State Alpha Test Kayıt sistemiyle her oyuncu kontrol altında tutulacak ve eşsiz deneyimlere ev sahipliği yapabilecek.

▶ Yeni nesil aksiyon tabanlı etkileşimli oynanış
– PUBG: NEW STATE’te dahil edilen kaçma, drone çağırma ve destek talebi gibi benzersiz mekanikler
– 8×8 açık dünyada hızlı hareket etmek için yalnızca PUBG: NEW STATE’te bulunan yeni araçları kullan
– Şartları senin lehine çevirebilecek çeşitli oyun içi hedeflerle birlikte gelen sürükleyici PUBG deneyimi

▶ Orijinal PUBG evreninin genişletmesi
– Orijinal PUBG’den on yıllar sonra, anarşinin hakim olduğu 2051’de gruplar ortaya çıkmıştır
– Hayatta kalma oyunu PUBG, PUBG: NEW STATE’te yepyeni bir savaş alanına evriliyor

▶ Bu, mobil cihazlarda PUBG’nin gerçek başlangıcı
– PUBG kullanıcıları için PUBG kullanıcıları tarafından oluşturulan PUBG kullanıcılarının gerçek battle royale’i: [PUBG: NEW STATE]
– PLAYERUNKNOWN’S BATTLEGROUNDS’un orijinal PC versiyonunun tek mobil takipçisi, [PUBG: NEW STATE]


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın