PUBG New State APK İndir [Android]

 PUBG New State APK İndir [Android]
Okunuyor PUBG New State APK İndir [Android]

PUBG New State Android APK İndir ile oyunu Türkiye üzerinden oynamanızı sağlayacak dosyaları bir arada paylaşıyoruz. Bu sayede bir çok ödülün sahibi olun ve üstün grafikli Yeni PUBG Mobile deneyimini yaşayın. İOS ve Android işletim sistemli akıllı telefonların uygulama mağazalarında yer alan PUBG New State isimli yeni oyuna ilgi tüm dünyada oldukça yüksek. PUBG Mobile olarak başlayan hayatta kalma oyununun mobil versiyonları artmaya devam ediyor. Daha gerçekçi ve kaliteli tasarımlarla yenilikçi bir oyun deneyimine hazır olmanız gerekmektedir. Şuanda Android aşamasında olan PUBG New State ülkemizde oynanamamaktadır. Kapalı beta aşaması olarak da bilinen bu Android size oyunu denemek istiyorsanız sizlere sunduğumuz APK İndir seçeneklerini kullanabilirsiniz. 2021 yılı boyunca oyun tam sürümüyle çıkana dek bu aşamalarda deneyim sağlamanız maksadıyla araştırmalarımıza devam edeceğiz.

PUBG New State geçmiş veya günümüzde geçen bir oyun değildir. Gelecekte geçecek olan bu oyundaki öğeleri görenler hayatta kalma mücadelesinin daha çetini ceviz geçeceğini fark ediyorlar. Eğer sizde artık geçmişte kalan klasikleşmiş savaşlardan sıkıldıysanız daha yenilikçi ve rekabetin yüksek olduğu PUBG New State savaşlarına başlayabilirsiniz. Burada kazanacağınız paralar çorba parası değil, sizi hayatta tutacak nefes parası niteliğinde olacak. Ödülleriniz de bir tavuk kadar sıradan değil, yaşadığını hissedebileceğiniz kadar etkili olacak. Oyunun tanıtımlarında dahi yazmayan bu bilgileri nasıl öğrendiğimizi merak ediyorsanız PUBG New State Android APK İndir ile sizde öğrenebilirsiniz. İzleyerek veya duyarak öğrenmek yerine bizzat oyunu oynayarak öğrenme fırsatını sizlere sunuyoruz.

PUBG New State Android APK İndir (2021)

PUBG New State Android, şuanda kapalı beta aşamasında olan ve ülkemizde hizmet vermeyen bir oyundur. Eğer bu oyunu Türkiye’de yaşamanıza rağmen oynamak istiyorsanız bunu mümkün kılacak bazı durumlar vardır. VPN tarzı klasik uygulamalarla konumunuzu oyunu oynayabileceğiniz ülkelere açmak yeterli kalmayacaktır. Bunun için size ilk olarak gerçek oyunun APK dosyalarını sunuyor ve daha sonrasında Android aşamasında oyuna girebilmeniz için ekstra uygulamalar sunuyoruz. Unutmamanız gereken bir nokta daha bulunmaktadır. PUBG New State Android APK İndir seçenekleri aynı zamanda Bilgisayar (PC) üzerinden de oyunu oynamak isteyen oyuncuların işine yarar.

Özel Ödül Kodu: SYU82SA

PUBG New State Alpha Test APK İndir (2021)
PUBG New State Android APK İndir (2021)

Emülatör programları bilindiği gibi Android işletim sistemlidir, bu yüzden Bilgisayar (PC) ile oynarken de yine o programın içerisine APK dosyası olarak oyun indirmeniz gerekir. Bu yüzden yukarıda verdiğimiz bağlantılar yalnızca telefondan oynamak isteyenlere özel değildir. Bu oyunu oynamak isteyen herkes bu dosyalardan yararlanabilir. Ayrıca dikkat etmeniz gereken bazı hususlar da bulunmaktadır. Yabancı kaynaklar PUBG New State Android APK İndir adı altında dosyalar paylaşmaya başlamışlar.

Paylaşılan bu dosyaların içeriğini incelediğimizde çok kötü görüntülerle karşılaştık. Oyuncuları bu oyunu oynayabilmelerini iddia ettikleri dosyalar aslında tuzak. İçerisine yerleştirilen zararlı yazılımları yayma çabaları. Başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgileriniz çalınabilir. Bu yüzden oyunu indirirken PUBG New State APK dosyalarının gerçek olduğundan emin olun. Bunun için uygulama mağazaları en doğru ve güvenilir adres olacaktır. Peki bu uygulama mağazalarında sorun yaşayanlar oyunu oynayamayacaklar mı?. Tabi ki yine oynayabileceksiniz, bunun için de gitmeniz gereken oyunun geliştiricilerinin resmi siteleri olmalı.

Android: PUBG New State APK İndir

PUBG New State APK İndir
PUBG New State APK İndir

PUBG New State, KRAFTON tarafından geliştirilen, İOS ve Android işletim sistemine sahip akıllı telefonlarda oynanabilecek bir hayatta kalma oyunudur. PUBG Mobile evreninin gelecekte geçen hali olduğunu söylesek, oyunu anlamanıza yetecektir. Ayrıca yine oyunla ilgili paylaşılan tanıtım videosunu izlemediyseniz, muhakkak izlemenizi öneriyoruz. Aklınızda bu oyunu oynamak yoksa dahi Android PUBG New State APK İndir seçeneklerini araştırma fikri cazip gelebilir. Şuanda Android yani kapalı beta aşamasındayken de oynamanız mümkündür. Bunun için de yukarıda sizlere yardımcı olmaya çalıştık.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın