PUBG New State APK İndir Uptodown

 PUBG New State APK İndir Uptodown
Okunuyor PUBG New State APK İndir Uptodown

PUBG New State APK İndir Uptodown adı altında ülkemizde çok fazla aranmaya başladı. Popüler dosya paylaşma sitesi üzerinden oyunun güncel dosyalarını indirerek oynamak isteyen oyuncular uptodovn gibi aramalar da gerçekleştiriyor. PUBG Mobile ile başlayan hayatta kalma oyunlarının dünya genelinde çok fazla oynandığı herkes tarafından bilinmektedir. Şimdilerde ise daha gelişmiş grafiklerle ortaya çıkması planlanan PUBG New State ülkemizde de oldukça ilgi görmeye başladı. Şuanda kapalı beta aşamasında Hindistan sunucuları üzerinden hizmet vermektedir. Fakat Türkiye üzerinden de bu oyunu beta aşamalarında oynamak isteyen oyuncularımız PUBG New State İndir Uptodown aramalarını gerçekleştiriyorlar. 2021 yılında dünyanın her bölgesinde hizmet veren ve oyunların gerçek dosyalarını oyunculara sunan platform ile şuanda betada oyunu oynamanız imkansız. Oyun Türkiye üzerinden de erişime açıldığı zaman anca uptodovn aracılığıyla da indirip oynamanız mümkün olabilir. Fakat şuanda erişim bulunmuyorken bu tarz yerlerden indireceğiniz dosyalar sizi oyuna sokamaz.

Günümüz ve geçmişten esintiler taşıyan hayatta kalma oyunlarına büyük bir yenilik geliyor. 2051 yılında yani gelecekte geçecek olan PUBG New State ile yeni şehrin tadını çıkartmaya çalışırken dikkatli olmanız gerekemektedir. Üstün teknolojinin de hayatta kalma deneyimine aktarılması ile bulacağınız her silah ve düşmanı etkisiz hale getirmeye yarayacak araçları olabildiğince iyi kullanmanız gerekecek. Aynı zamanda düşmanların da bu teknolojileri kullanabileceğini unutmayınız. Son hayatta kalan oyuncu olmak için gözünüzü dört açarken yalnızca kulağınız mermilerde ve gözünüzün düşmanda olması yeterli olmayabilir.

Çeşitli tuzaklar ve teknolojinin getirdiği üstünlükleri de ön görmeniz oldukça önemli. Bu haberleri okuyan oyuncular zaten hemen oyunu oynamak istiyorlar. Ülkemizde de yaygın hizmeti bulunan Updodown aracılığıyla bu oyunu Android ve İOS işletim sistemli akıllı telefonlarınıza yükleyebilirsiniz. Tabi ki önceliğiniz Uygulama mağazası ve resmi İnternet siteleri olmak zorunda. Eğer buralarda da sorun yaşıyor ve oyunu indiremiyorsanız gerçek PUBG New State APK İndir seçeneklerini Uptodown ile de bulmanız mümkün olacaktır.

PUBG New State İndir Uptodown

PUBG New State oyununu resmi uygulama mağazalarından indirmekte sorun yaşayan oyuncular yine gerçek oyun dosyalarını Uptodown gibi paylaşan aracı sitelerle de indirebiliyorlar. Son zamanlarda bu sitede bu kadar fazla aranmalar yapılmasının esas sebeplerini de araştırdık. Çünkü çoğu oyuncu neden diğer oyuncular uygulama mağazasından indirmiyor da Uptodovn ile indirmeye çalışıyor? diye sorular sormaya başladılar. Öncelikle bilindiği üzere bu site oldukça köklü ve eskiye dayanmaktadır. Ayrıca dünyanın hemen hemen her ülkesinde hizmet vermektedir. Uygulama mağazalarında sorunlar yaşayan oyuncular oyunu hemen oynayabilmek için dosyalarını cihazlarına yüklemek istiyorlar. Bunun için de güvenilir kaynaklar bulamadıkları için bilinene Uptodown aracılığıyla PUBG New State İndir seçeneklerini tercih ediyorlar.

PUBG New State İndir Uptodown
PUBG New State İndir Uptodown

2021 yılında yeni oyunun çıkacağı duyurulduğu zaman yabancı siteler oldukça kötü içerikler üretmeye başladılar. Android işletim sistemli akıllı telefon kullanıcıları için paylaştıkları APK dosyaları tehlikeler saçıyordu. Uptodown haricindeki çoğu sitenin PUBG New State APK İndir seçeneklerinin içerisinde zararlı yazılımlar tespit edildi. Bu zararlı yazılımlar başta banka hesap bilgileriniz olmak üzere tüm kişisel bilgilerinizin çalınmasına sebep olabilir. Günümüzde oyuncuların banka hesap bilgilerini çalabilmek için onların cihazlarına erişmek gerekiyor. Bunun için de cihazlarına indirdikleri dosyaları tespit etmek ve o dosyaların adında virüslü dosyalar hazırlamak geçiyor. Ardından da bu dosyaları onlara indirte bilmek için bulmalarını sağlamak kalıyor. PUBG New State oyuncularının güvenliklerini sağlamak adına bizlerde 2021 yılı boyunca araştırmalar yapmaya devam edeceğiz. Uptodown üzerinden de oyunu indirmek isteyen oyunculara gerekli bilgileri sağladık ve merak edilen soruları cevapladık.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın