PUBG New State Gameloop Kasma Sorunu

 PUBG New State Gameloop Kasma Sorunu
Okunuyor PUBG New State Gameloop Kasma Sorunu

PUBG New State Gameloop Kasma Sorunu yaşayan PC kullanıcıları için 2021 yılında yapabileceklerinizi anlatıyoruz. Bu sayede akıcı bir oyun deneyimi yaşayın. Milyonlarca oyuncuya sahip popüler mobil aksiyon oyunu PUBG New State oyuncuları Bilgisayar üzerinden Gameloop aracılığıyla oyuna girebiliyorlar. Fakat oyunu açtıkları zaman kasma ve donma gibi bir çok sorun da yaşanabiliyor. Eğer sizde 2021 yılı içerisinde PUBG New State Gameloop Kasma Sorunu yaşarsanız aşağıda verdiğimiz yöntemleri uygulayarak, sorunlardan kurtulabilirsiniz. Sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazın.

PUBG New State Gameloop Kasma Sorunu – 2021

PUBG New State Gameloop Kasma Sorunu daha önceki yıllarda da oyuncuların en çok karşılaştıkları problemlerin başında gelmektedir. Bunun için neler yapabileceğinizle ilgili size yol göstereceğiz. Bu sayede Gameloop aracılığıyla PUBG New State oyununa girdiğiniz zaman kasma veya donma gibi lag problemleriyle karşılaşmayacaksınız.

PUBG New State Gameloop Kasma Sorunu - 2021
PUBG New State Gameloop Kasma Sorunu – 2021

Öncelikle Gameloop uygulamasının güncel olup olmadığını kontrol edin. Bilgisayarınızın arka planında çalışan tüm gereksiz uygulamaları kaldırın. Gameloop içerisindeki tüm oynamadığınız ve gereksiz oyunları silin. Gameloop cihazına çok fazla oyun yüklemenizde çevrim içi oyunlardaki performansınızı düşürecektir. PUBG New State grafik ayarlarını düzenleyin ve düşürün. Daha iyi performans için grafik ayarları düşürmek iyi sonuç verir.

PUBG New State Gameloop Sistem Gereksinimleri

PUBG New State Gameloop Kasma Sorunu hala devam ediyorsa bilgisayarınız ile sistem gereksinimleri karşılaştırması yapın.

  • İşletim Sistemi: Windows 10, 8.1, 8 ve 7.
  • İşlemci: Minimum 1.8 GHz hızında çalışan çift çekirdekli Intel ya da AMD işlemci.
  • Ekran Kartı: Minimum NVIDIA GeForce 8600/9600GT ya da ATI/AMD Radeon HD2600/3600.
  • Bellek: Minimum 3 GB RAM.
  • DirectX: Sürüm 9.0c.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın