PUBG: New State Kaç GB? – (PUBG Mobile 2)

 PUBG: New State Kaç GB? – (PUBG Mobile 2)
Okunuyor PUBG: New State Kaç GB? – (PUBG Mobile 2)

Ön kayıt aşamasında olan ünlü mobil hayatta kalma oyunun yeni sürümü merak konusu. PUBG: New State Kaç GB? sorularını sizler için araştırdık ve cevapladık. Oyunu telefonlarınıza kurabilmeniz için gereken boş alan miktarı oldukça önemli. Günümüzde hem işimizi kolaylaştıran mobil uygulamalar hem de sıkıldıkça oynadığımız oyunların fazlalığı nedeniyle cihazlarda yer sorunu çok sık yaşanıyor. Bunun için PUBG: New State Kaç GB? sorusunun cevabını öğrenerek cihazlarınızda oyuna göre yer açabilirsiniz.

PUBG: New State Kaç GB?

PUBG Mobile 2 olarak bilinen PUBG: New State, Android ve İOS işletim sistemlerine sahip mobil akıllı cihazlarda oynanabilecek. Aynı zamanda bilgisayar üzerinden de oyunu emülatör programlarıyla oynayabileceksiniz. PUBG Mobile 2 New State Sistem Gereksinimleri yazımızda verdiğimiz gerçek verilerden yola çıkarak sorularınız cevaplanacaktır. Yazımızı okuyarak oyun hakkında daha detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz.

PUBG: New State Kaç GB?
PUBG: New State Kaç GB?

PUBG: New State oyununu cihazlarınıza yükleyebilmeniz için 3 GB‘lik bir boş alana ihtiyacınız olacak.

Oyunu bilgisayarda oynamak isteyenler kuracakları Emülatör cihazlarının gereksinimlerine bakmaları gerekiyor. Yukarıdaki verilen mobil telefonlarına yükleyecek olan oyuncuların ayırmaları gereken boş alan miktarıdır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın