PUBG New State “NC” Hediye Kodu Nereye Yazılır?

 PUBG New State “NC” Hediye Kodu Nereye Yazılır?
Okunuyor PUBG New State “NC” Hediye Kodu Nereye Yazılır?

PUBG New State Hediye Kodu Nereye Yazılır? bilmiyorsanız elde ettiğiniz hediyelik NC kodlarını nasıl hesabınıza aktarabileceğinizi öğreneceksiniz. Yalnızca hediye kodlarını dönüştürmek için bu yöntem kullanılabilmektedir. Satın alma işlemleri gerçekleştirdiğiniz yöntemlerle bu şekilde bir aktarım sağlayamazsınız.

PUBG Hediye Kodu Nereye Yazılır? sorusunu Mobile, Mobile Lite, New State ve PC oyuncuları için özel olarak cevaplıyoruz. Elinizdeki hediye kodlarını oyun içerisinde hesabınıza yatacak hediyeye dönüştürebilirsiniz. Aynı zamanda sizler için her ay paylaştığımız güncel hediye kodlarını da kullanarak onlarca farklı hediyenin daha sahibi olma fırsatınız bulunmaktadır. Bunun için aşağıda verilen ücretsiz kodlardan yararlanmayı deneyebilirsiniz. 2021 yılı boyunca PUBG hediye kodu nereye yazılır? sorusuna güncel cevapları sunmaya devam edeceğiz. Oyuna her gelen güncellemenin ardından hediye kodlarının yazılacağı bölümlerde değişiklikler yapılabiliyor. Fakat sizlere vereceğimiz bu teknik sayesinde hiç bir şekilde zorlanmadan hızlı olarak tüm hediye kodlarınızı hesabınıza tanımlayın.

Hediye kodları denildiği zaman çoğu oyuncunun aklına sadece resmi oyuna ait sosyal medya hesaplarında paylaşılan mini kodlar geliyor. Fakat yabancı kaynaklar tarafından düzenlenen organizasyonlar, yurt dışında oyunun yaptığı etkinlikler ve daha fazlası oyunculara hediye kodları da kazandırmaktadır. Bu hediye kodlarını oyunda tanımlayarak oyun içi önemli öğeleri ücretsiz olarak sahibi olabiliyorsunuz. Bu yüzden PUBG New State hediye kodu nereye yazılır? diye merak eden oyuncuların çok işine yarayacak yeni hediye kodlarını da paylaşma kararı aldık.

PUBG New State Hediye Kodu Nereye Yazılır?

PUBG Hediye kodu nereye yazılır? eğer bilmiyorsanız aşağıda anlatılan versiyonlar arasından (PUBG Mobile, Mobile Lite, New State ve PC) oynadığınız oyuna ait cevaba bakınız. Eğer aşağıda oynadığınız PUBG serisine ait versiyonun hediye kodu yazma yeriyle ilgili bir içerik göremezseniz bize bildiriniz. Yine ayrıca; hediye kodlarınızı yazarken karşılaştığınız sorun veya hataları da bizlere bildirebilirsiniz. Bu konu hakkındaki her detayı sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Amacımız PUBG New State oyuncularının elinde bulunan hediye kodlarının tanımlanmadan kaybolmasını engellemek. Eğer bir hediye koduna sahipseniz bu sayede o hediyeyi en hızlı şekilde alabileceksiniz.

Çoğu PUBG New State oyuncusu elinde hediye kodu olduğu zaman bunu nasıl kullanabileceğini bilmediği zamanlarda öğrenmenin zor olduğunu düşünerek kullanmaktan vaz geçiyorlar. Fakat aşağıda anlatılan adımları görünce aslında işlemlerin çok da kolay olduğunu anlamış olacaksınız.

PUBG Hediye Kodu Nereye Yazılır?
PUBG Hediye Kodu Nereye Yazılır?

PUBG New State Hediye Kodu Nereye Yazılır?

PUBG New State oyununa ait bir hediye kodu elinizde bulunuyorsa ve nereye yazılır? bir fikriniz yoksa burada en hızlı şekilde öğreneceksiniz. Sadece aşağıda anlattığımız adımları uygulamanız halinde elinizde bulunan hediye kodunuzu hemen PUBG New State hesabınıza aktarabilirsiniz.

 • Yukarıda verdiğimiz “Hediye Kodu Kullan” butonuna basınız.
 • Açılan sayfadaki adımları eksiksiz doldurmanız gerekmektedir.
 • “Character ID” kısmına hediyenin gönderilmesi istediğiniz hesabın karakter numarasını yazın.
 • “Redemption code” kısmına da PUBG New State hediye kodunuzu yazınız.
 • “Verification Code” kısmının karşısında bulunan doğrulama kodunu da o alana yazın.
 • Sarı buton olarak ortada bulunan “REDEEM”e bastığınızda hediyeniz hesabınıza gönderilecek.

PUBG New State Hediye Kodları (Yazıya Özel)

Hediye Kodu:Hediye Ödülü:
DKJU10GTDSM2000 Gümüş Parçacık
DKJU8LMBPY Bedava Gümüş Parçalar
UCBYSD800 800 UC
MİDASBÜYücretsiz yeniden adlandırma kartı ve oda kartı
EKJONARKJO Sınırsız M820 Silah Görünümü
BBKTZEZET8 PUBG Operasyonu Leo Seti Efsanevi Kıyafet
BBVNZBZ8M10 Ücretsiz PUBG Futbol ve Tavuk Popülaritesi
BBKVZBZ8FW 8 Kırmızı Çay Popülaritesi
BBKRZBZBF108 Ücretsiz PUBG Topu Popülerliği
BAPPZBZXF8UMP-88 Silah Kaplaması
Mobile Hediye Kodları

PUBG New State Hediye Kodu Nereye Yazılır?

PUBG New State oyununun da aslında alt yapısı ilk oyunla aynı olduğundan dolayı hediye kodunu kullanma şekilleri de bir biriyle aynıdır. Yukarıda anlattığımız işlemleri uygulayarak hediye kodunuzu hesabınıza tanımlayabilirsiniz. 2021 yılına özel paylaşılan aşağıdaki hediye kodlarını da kullanmayı unutmayın.

 • İlk verilen hediye kodu kullan butonuyla siteye gidin.
 • Karakterinizin ID numarasını ilk alana yazın.
 • İkinci alana elinizdeki hediye kodunu yazın.
 • Üçüncü alan doğrulama alanıdır karşınızda görülen değişik harf ve rakamları oradaki alana yazın.
 • Redeem butonuna basarak hediyeleri gönderin.

PUBG PC (Bilgisayar) Hediye Kodu Nereye Yazılır?

PUBG oyununun PC yani Bilgisayar sürümünde de hediye kodları yer almaktadır. Fakat buradaki hediye kodları oyun içerisinde tanımlanabilmektedir. Oyundaki ayarlar bölümünden hesap içerisinde kod tanımlama alanına elinizde olan hediye kodlarını yazdığınız taktirde ödüller hesabınıza aktarılacaktır. Mobil versiyonlarında olduğu gibi herhangi bir resmi bağlantı aracılığıyla ödülleri hesabınıza gönderme şansınız bulunmamaktadır. Bu konuyla ilgili yakın bir zamanda video çekeceğiz.

PUBG: New State Hediye Kodu Nereye Yazılır?

PUBG: New State Hediye Kodu Nereye Yazılır?
PUBG: New State Hediye Kodu Nereye Yazılır?

PUBG New State henüz çıkmadığı için hediye kodu nereye yazılır? sorusuna cevap veremiyoruz. Fakat oyun resmi olarak çıktıktan ve indirilmeye başlandıktan sonra oyuncuların en merak edecekleri sorulardan bir tanesi bu olacaktır. Şimdiden bu soruya yanıtı nerede bulabileceğini biliniz diye buraya da eklemek istedik. PUBG New State çıktığı gün hediye kodlarını nasıl kullanabileceğinizi burada anlattığımız rehberle öğrenebileceksiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın