PUBG New State NC Hilesi (2021)

 PUBG New State NC Hilesi (2021)
Okunuyor PUBG New State NC Hilesi (2021)

PUPUBG New State NC Hilesi 2021 kullanmak isteyenlere özel olarak hem bu illet hakkında bilgi veriyor hemde sizleri bilinçlendiriyoruz. PUBG NC Hilesi yapmadan önce okumanız gereken önemli bir içerik hazırladık. Bu yazımızda bizi destekleyen oyun sevenlere teşekkür ederiz.

Hile kullanmak istiyorsunuz fakat bu oyunu ne kadar iyi biliyorsunuz diye sorsam çoğu okuyucu aslında oyuncu olmadığını anlayacak. Şimdi size PUBG oyununun telefon uyarlaması olan mobil versiyonunda yine 100 kişi mülteci gibi bir uçağa yerleştirilip ıssız bir adaya bırakılıyor diyerek anlatmayacağınız. Fakat adaya indiğimiz zaman gerçekten aç köpekler gibi sağa sola koşuyor bulduğumuz her mekana dalıyor her insanı öldürmek istiyoruz. Canavar mıyız? hayır, Cani miyiz? hayır, o zaman biz neyiz diye sorular sorup aklınızı boşa karıştırmayalım. PUBG New State oyuncuları olarak hepimiz hırslıyız 2021 yılında NC Hilesi arayan oyuncuların bundan bir kazanç elde edeceklerini düşünmüyorsunuz herhalde bu da bir hırs.

PUBG PUBG New State NC Hilesi 2021 yılında zengin olma ümitleriyle arayanların yılı olacak gibi gözüküyor. Oyun içerisinde zamanla güncellemeler geldi ve artık alabileceğimiz aksesuarlar, kostümler o kadar fazla’ki adeta bunlara sahip olabilmek için çıldırıyoruz. Bir kostümü çok beğendik, onun için para yatırdık NC çektik ve aldık. Bir süre sonra güncelleme geldi ve çok daha güzel bir kostüm getirildi, şimdi bunu almak için yine Nc mu çekeceğiz yoksa hile mi arayacağız. Oyuncular bu para yarışına girmemek fakat yinede böyle şeylere sahip olmak için 2021 yılında çalışan güncel PUBG New State NC Hilesi arıyorlar.

Battle Royale yani Hayatta Kalma Oyunu oynuyoruz ve bizi oyundan tamamen silecek bir hilenin peşine düşüyoruz. Bunlar, oyuncuların oyun zevkinin bile önüne geçebilecek derecelerde gözünü karartmayı sağlayan hırslar yüzünden oluyor. PUBG New State ilk çıktığı zamanlarda insanlar sadece nasıl daha profesyonel olurum diye uğraşırken zamanla bu sorular kendisini nasıl hile yaparım gibi sorulara çevirdi.

PUBG New State Hileleri 2021 yazımızda kısaca değindiğimiz NC Hilesi konusuna değinmekle kalmayıp uzun uzun anlatıyoruz.

PUBG New State NC Hilesi

PPUBG New State NC Hilesi 2021 nasıl bedava dağıtılıyor hem bu konu hakkında daha detaylı bilgi sahibi olacaksınız hemde nc hileleri hakkındaki fikirleriniz daha net bir hal alacak. Günümüzde böyle hileler oldukça popüler olmaya başladı hangi siteye girseniz veya hangi oyuncuya sorsanız cihazlarına en az 1 kere herhangi bir oyunun hileli versiyonunu indirmişlerdir.

PUBG New State NC Hilesi
PUBG New State NC Hilesi

Kimse karşılıksız veya bir çıkarı olmadan büyük bir işe kalkışmaz. Siz hiç bir işletmeye gidip sizinle ücretsiz çalışmak istiyorum diyerek başvuru yapmayacağınız gibi bu hileleri kodlayan insanlarda bir çıkarı olmadan bunları paylaşmazlar. Eğer bedava veya ücretsiz ibareleri görüyorsanız biraz dikkat edin. PUBG New State NC Hilesi 2021 adı altında yeni yılda piyasaya bir çok zararlı yazılım sürüleceği bilgileri dolaşıyor. Özellikle yabancı kaynaklardan indireceğiniz dosyalar içerisinde gizle olan yazılımlar ile banka hesaplarınız dahil olmak üzere tüm kişisel bilgileriniz tehlike altında olabilir.

Yerli kaynaklardan bu tür zararlı yazılımlar beklemiyorum çünkü tespiti halinde cezaları çok büyük. Devletin böyle caydırıcı cezalar uygulaması çoğu kötü niyetli yazılımcı düşüncüleri daha oluşmadan bitiriyor. PUBG NC Hilesi kullanan oyuncular hiç bir zaman kızmıyorum çünkü maddi durumlarından dolayı oyuna para yatırmak yerine böyle şeylere başvuruyorlar.

Yine de sizlere tavsiyem böyle şeyler yapmak adına cihazlarınıza indireceğiniz APK dosyaları içerisinde olabilecekleri göz önüne alarak bu işten vazgeçmeniz. Aynı zamanda PUBG yönetim ekibinin test etmesi ile yiyeceğiniz süresiz ban haricinde cihazlarınızda bir daha bu oyunu oynayamama gibi büyük cezalara kadar uzanıyor. PUBG New State NC Hilesi yazımızı oyuncuların merak ettiği diğer sorulara 2022 güncel cevaplar vererek devam ediyoruz.

PPUBG New State NC Fiyatları 2021

PPUBG New State NC Fiyatları 2021
PPUBG New State NC Fiyatları 2021

PUBG New State NC Hilesi 2022 yılında kullanmak istemeyen ve daha legal bir oyun oynamak isteyen oyuncuların tercihi nc satın almak. Bu kullanıcıları düşünerek yazımız içerisine yeni yılda değişen NC fiyatlarını yazmak istedik. İşte tüm oyuncuların merakla beklediği 2022 NC Fiyatları:

  • 37 PUBG New State NC Fiyatı: 4 TL
  • 74 PUBG New State NC Fiyatı: 7 TL
  • 221 PUBG New State NC Fiyatı: 19 TL
  • 440 PUBG New State NC Fiyatı: 36 TL
  • 770 PUBG New State NC Fiyatı: 61 TL
  • 2013 PUBG New State NC Fiyatı: 151 TL
  • 4200 PUBG New State NC Fiyatı: 291 TL
  • 8750 PUBG New State NC Fiyatı: 580 TL

2021 yılında PUBG New State NC Hilesi kullanmak yerine yukarıdaki tutarlar karşılığında ödemeler yaparak oyun içerisinde kullanabileceğiniz nc miktarını satın alabilirsiniz. Fakat ücretlerin böyle yüksek olması oyunculara hile kullanmaya mecbur ediyor. Umarım ilerleyen zamanlarda bu fiyatlar düşer ve hile kullanımı böylelikle azalır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın