PUBG New State Ne Zaman Çıkacak? (2021)

 PUBG New State Ne Zaman Çıkacak? (2021)
Okunuyor PUBG New State Ne Zaman Çıkacak? (2021)

PUBG New State Ne Zaman Çıkacak? sorusu Mobile oyuncularının en merak ettikleri soruların başında gelmektedir. PUBG Mobile 2 olarak da bilinen New State Türkiye için çıkış tarihi belli oldu. Google Play Store üzerinden Android ve App Store üzerinden İOS işletim sistemli mobil cihazlarınıza oyunu yükleyebileceksiniz. Şuanda Türkiye için sunucuları kapalı olan oyun çok yakın bir tarihte indirmeye açılacak. PUBG Mobile oyunundan daha iyi grafiklere ve bilgisayar oyununu aratmayacak bir aksiyon deneyimine sahip olacak New State ile birlikte tüm dengeler yeniden kurulacak.

PUBG New State Ne Zaman Çıkacak?

PUBG New State, şuanda resmi olarak açıklanan çıkış tarihi bulunmamaktadır. Oyunun geliştiricileri tarafından yakın bir tarihte çıkacağı biliniyor fakat bu yakın tarihin tam günü ve ayı duyurulmamıştır. PUBG Mobile 2 oyununda hatalar gözükmemesi ve daha fazla kitleye ulaşılabilmesi için geliştirme aşamalarının devam ettiğini biliyoruz. Her ne kadar gerçekçi ve iyi grafiklere sahip olsa da günümüzde hemen hemen herkesin oynayabileceği bir tarzda olacağı düşünülmektedir.

PUBG New State Çıkış Tarihi
PUBG New State Ne Zaman Çıkacak? (2021)

Sizlere güncel olarak PUBG New State çıkış tarihi hakkındaki bilgileri buradan akataracağız. Aynı zamanda oyunla ilgili merak ettiğiniz soruların cevaplarını da burada bulabileceksiniz. Daha önce paylaştığımız ve ilginizi çekebilecek konuları aşağıda listeledik. Sormak istediğiniz sorularınız varsa yorum olarak yazabilirsiniz. Uygulama mağazası üzerinden ön kayıt yaptırmayı unuymayın. Oyunun Türkiye sunucuları açıldığı zaman otomatik olarak indirecek ve özel kostüm gibi ayrıcalıklardan yararlanabileceksiniz. Eğer kaydınızı şimdiden oluşturmazsanız bu ayrıcalıklardan yararlanamazsınız.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın