PUBG New State Ön Kayıt Ödülü Nasıl Alınır?

PUBG New State şuanda Ön Kayıt aşamasında olmasından dolayı bu aşamadayken kayıt olanlara özel bir Ödül dağıtıyor. Oyun açıldıktan sonra bu özel ödüle sahip olmak için yapmanız gerekenlerden bahsediyoruz. PUBG Mobile etkisi hala devam ederken o evreni gelişmiş grafikler ve yepyeni bir dünyayla ölümsüzleştirmeyi hedefleyen New State şimdiden milyonlarca oyuncunun beklediği bir oyun haline gelmeyi başardı. İOS ve Android işletim sistemine sahip mobil akıllı cihazlarınız üzerinden veya Tablet, Bilgisayar (PC) üzerinden de oynayabileceksiniz. PUBG Mobile oyunundan aşina olduğumuz karakterler, araçlar ve silahlara ait kostümlerin (Skin) ne kadar değerli olduğunu biliyoruz. Özellikle oyunun ilk aşamalarında hediye olarak dağıtılan bazı özel hediyeler oyunun ileri zamanlarında çok özel oluyor ve bunu görenler hayranlıkla bakıyorlar. PUBG New State oyunu da ön kayıt yaptıranlara bir ödül dağıtmaya başladı.

PUBG New State: Ön Kayıt Ödülü

PUBG New State Ön Kayıt Ödülü olarak bir araba skini dağıtmaktadır. Bu özel araba kaplaması sayesinde oyundaki klasik araç görüntüsü para birimiyle alabileceğiniz kostümlerin dahi daha ötesinde olacak. Aynı zamanda ön kayıt ödülü olarak dağıtılacak olan bu araba kaplamasını alamayanlar daha sonra mağazadan da alamazlar. Bu yüzden PUBG New State oyuncuları ön kayıt işlemini gerçekleştirerek şimdiden bu özel araba kaplamasının sahibi olabilirler.

PUBG New State: Ön Kayıt Ödülü
PUBG New State: Ön Kayıt Ödülü

Oyunun daha sonraki aşamalarında yine ön kayıt yaptıran oyunculara ekstra hediyeler de dağıtılacaktır. Aynı zamanda bu ön kayıtlı oyuncular oyunu ilk indiren ve giren oyuncular olacağı için diğer oyunculardan daha hızlı şekilde ilerleyecekler.

Reklam Alanı

PUBG New State Ödülü İçin Nasıl Ön Kayıt Yapılır?

PUBG New State Ön Kayıt Ödülünü almak istiyorsanız aşağıda verdiğimiz bağlantılardan işletim sisteminize uygun olanı seçin. Ardından karşınıza gelen ekrandan “Ön Kayıt” butonuna basın ve bu kadar kolay bir şekilde ön kaydınızı yapmış olun. Daha sonrasında oyun açıldığı zaman ön kayıt yaptığınız hesaplarınıza giriş yaparak ödülü hediye deponuzdan alabileceksiniz.

Reklam Alanı
1
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.