PUBG New State Sekmeme Config Dosyası İndir

 PUBG New State Sekmeme Config Dosyası İndir
Okunuyor PUBG New State Sekmeme Config Dosyası İndir

PUBG New State Sekmeme Config Dosyası ile oyun içerisinde hedefleri tam 12’den vurabileceksiniz. İndir seçeneği sayesinde oyunun son sürüm dosyalarına ait güncel ayarları içermektedir. Konu hakkında detaylı bilgileri buradan aktarmaya devam edeceğiz. Merak ettiğiniz ve sormak istediğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz. Milyonlarca oyuncusu bulunan dünyanın en popüler mobil hayatta kalma oyununda girdiğiniz maçlarda sona kalan oyuncu olmak istiyorsanız bu ayarlar standart haline geldi. Profesyonel oyuncuların kullandığı bu ayarlar ile sizin yaptığınız ayarlar arasında çok fark. Bunun sebepleri ve nedenlerini de sizlere açıklayacağız.

PUBG New State Sekmeme Config İndir

PUBG New State Sekmeme Config İndir ile sizlere sunulan dosyayı yükleyerek ayarları hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Oyun içerisinde manuel yapabileceğiniz ve yapamayacağınız bir çok ayar bulunmaktadır. Tüm bunları uygularken eksik veya yanlış yapmak büyük kayıplar yaşatabilir. Bunun için sizlere burada verilen sekmeme ve fps yükseltme özellikleri bulunan config dosyalarını indirerek PUBG New State dosyalarına atmanız yeterli olacaktır. Bunu nasıl yapacağınızı aşağıda anlatıyoruz.

PUBG New State Sekmeme Config İndir
PUBG New State Sekmeme Config İndir

PUBG New State oyununda Config dosyasını düzenleyerek silahınızın sekmemesini istiyorsanız dosyaların yerini değiştirmeniz gerekiyor. Bunun için öncelikle cihazınıza cihazınızdaki tüm dosyaları görebileceğiniz bir uygulama yükleyin. Ardından indirdiğiniz PUBG New State Config dosyasını kopyalayın. Android, Data, com.tencent isimli dosyaya girin. Files dosyasının içerisindeki configi buradan değiştirebilirsiniz. Oyuna girdiğiniz zaman ayarlar otomatik yapılmış olacaktır.

PUBG New State: Sekmeme Config Nasıl İndirilir? ve Kurulur?;

 1. Yukarıda verilen “PUBG New State Sekmeme Config APK İndir” butonuna basarak dosyayı indirin.
 2. Dosyanın içerisindeki “game_patch_1.6.0pak” dosyasını kopyalayın,
 3. Tekrar RAR üzerinden aşağıdaki adımları takip edin,
 4. Android >
 5. Data >
 6. com.tencent.ig >
 7. Files >
 8. UE4Game >
 9. ShadowTrackerExtra >
 10. ShadowTrackerExtra >
 11. Saved >
 12. Paks >
 13. Kopyaladığınız dosyayı buraya yapıştırın ve Değiştir deyin.
 14. PUBG New State oyununa giriş yapabilirsiniz, keyifli oyunlar.

PUBG New State Sekmeme Config

PUBG New State Sekmeme Config için yukarıda verilen bağlantılar içerisinde 32 bit indir seçeneğini de desteklemektedir. 32-Bit işlemciler 1990’lı yılların başından sonuna kadarki süreç içerisinde yaygın olarak kullanılan işlemci mimarisidir. Bu zaman dilimi içerisinde Intel Pentium ve AMD işlemcilerin tamamı 32-Bit’lik işlemcilerden oluşuyordu. 32-Bit işlemciler 32 bit’lik veri ünitesi genişliğine sahiptir. Bu nedenle bilgisayarlarda kullanılacak olan işletim sistemlerinden yazılımlara kadar her şey o zamanlar için 32 bit temeli düşünülerek hazırlanıyordu.  Daha sonradan çıkan 64-Bit mimarisiyle birlikte yeni nesil bilgisayarların neredeyse tamamı içerisinde 64-bit’lik işlemcilere yer verilmeye başlanmıştır.

PUBG New State Sekmeme Config
PUBG New State Sekmeme Config

64-Bit işlemci 64 bit veri genişliği ünitesine sahip olan işlemcilerdir. IBM’in ürettiği IBM 7030 Stretch ilk defa bundan yıllar önce 64-Bit mimarili işlemcileri kullanan süper  bilgisayarlardan biridir. 64-Bit’in ilk kullanımı 1961 yılına kadar dayanıyor olmasına karşın ev bilgisayarları içerisinde bu işlemcileri kullanmamız 2000’li yılların başlarında gerçekleşmiştir.

2000’li yılların başında 64-Bit’lik işlemcilerin kullanılmaya başlamasıyla birlikte Microsoft, Windows XP’nin 64-Bit için olan sürümünü yayınlamış ve ardından geliştiriciler yeni yazılımları 64-Bit mimarisi üzerine konumlandırmıştır. Çok çekirdekli yapısı ve ev kullanıcılarına sunmuş olduğu yüksek performansı nedeniyle özellikle son 10 yıl içerisinde 64-bit işlemcilerin sayısı her geçen gün biraz daha artmış ve pazarın lideri haline gelmiştir. Bugün, 32-bit işlemciler artık güçlükle bulunurken istenilen 64-bitlik işlemciler kolaylıkla bulunabilmektedir.

PUBG New State Config Nedir?

PUBG New State Config, oyun içi ayarlarınızın kaydolduğu dosyadır. Oyun dosyalarının içerisinde oyun içi düzenlediğiniz ayarları içermektedir. Bu sayede oyuna giriş yaptığınız zaman Config dosyasındaki ayarlarınız PUBG New Stateoyununda otomatik olarak yapılmış olacaktır. Oyun içerisindeki ayarları değiştirip kaydettiğiniz zaman config dosyanız da güncellenecektir. Profesyonel PUBG New State oyuncularının oyun ayarlarını bire bir uygulamak için onlara ait config dosyalarını indirebilirsiniz. Bu sayede ayarlarda bir bir uğraşmak yerine dosyayı değiştirerek bütün ayarları eksiksiz kullanma fırsatınız bulunmaktadır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın