PUBG Oyuncu Engelleme

PUBG Oyuncu Engelleme

PUBG Oyuncu Engelleme nasıl yapılır bu yazımızda kısaca size bunu anlatacağız. PUBG Mobile arkadaş engelleme için uygulayacağınız adımları yazdık. Oyunu milyonlarca kişinin oynaması sevemeyeceğimiz bir çok insanı’da oyunda bizle ister istemez karşılaştırabiliyor. Hile kullananlar, küfür edenler, çok kötü oynayanlar veya fazlasıyla iyi oynayan kullanıcıları engelleyerek bir daha oyun üzerinden sizinle iletişim kurmasını engellemiş olacaksınız.

PUBG Mobile Oyuncu Engelleme yalnızca sizin karşı taraf ile olan iletişiminizi engelleyeceği gibi aynı grupta olma şansınızı’da bitirecek fakat şansa aynı maça düşebilir ve hatta bir birinizle oyun içerisinde karşılaşabilirsiniz.

Genellikle oyunun yapısı oyuncuların bir birini engellemesine izin verse bile çok büyük kısıtlamalar ile karşılaşmıyorlar. Yalnızca oyun içerisinde karşı taraftan yazılı ve sesli iletişime geçemeyeceği için onu önemsemeden oyunu oynamaya devam edebilirsiniz. PUBG Oyuncu Engelleme işlemi ile hile kullanan bir oyuncuyu engellemek onun bir daha maçınıza gelmeyeceği anlamına gelmez.

PUBG Mobile Oyuncu Engelleme

PUBG Mobile Oyuncu Engelleme için yapmanız gereken adımları ve yöntemleri aşağıya yazdık.

 • Engellemek istediğiniz oyuncunun profil bilgilerine girin.
 • Bilgilerde yazan “Engelle” butonuna tıklayın.
 • Eğer oyuncunun profilini göremiyorsanız önce arkadaşlara ekleyin ve sonra engelleyin.

Oyunu her yaştan ve her türlü insan oynadığı için uyuşamadığımız karakterlerde insanlar ile sıkça karşılaşıyoruz. Çok küfür eden, cıvıtan veya herhangi bir başka sebepten dolayı PUBG Oyuncu Engelleme aslında pek bir önemsiz gibi dursa’da önemini böyle durumlarda anlıyoruz.

8
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 2 Yorum
 1. Yeliz dedi ki:

  Merhaba! Arkadaşım oyunda bana tavuk atıyor ama bu kişi tarafından engellendiniz hediye gonderemezsiniz diyo ama ben kendisine atabiliyorum bu sorunu nasıl düzeltebilirşz

  1. ORHUN ANGUNER dedi ki:

   Sorun gelen güncellemelerle çözülmüştür hala devam ediyorsa bize bildirin