PUBG Partner Nasıl Olunur?

 PUBG Partner Nasıl Olunur?
Okunuyor PUBG Partner Nasıl Olunur?

Günümüzün en popüler oyunu olan Pubg, Özellikle tanınmış oyuncu ve yayıncılara Pubg Partnerlik teklif ederler. Amaç oyunun daha çok geliştirilmesi ve daha çok tanınması için sunulan bir özelliktir. Çoğu oyuncuya Pubg Partner teklifi yollar ama bir kısmı için belirli kriterlere sahip olmak gerekmektedir. Peki Pubg Partner Nasıl Olunur? Ne yapmak gerekli, şartlar nedir, bu konuda sizlere gerekli bilgileri sunacağız. Sizlerde şartları karşılıyorsanız partner olabilirsiniz.

PUBG Partner Nedir?

PUBG Partner Nedir?
PUBG Partner Nedir?

Pubg Partner, İçerik üreticilerini bir nevi destekleme yöntemidir. Kendini Pubg’ye adamış topluluk üyeleri ile güçlü bağlar kurma ve onların oyunda harcadıkları zamanın ve kattıkları değerlerin ödüllendirilme biçimidir. Özellikle Sosyal Medya’ da oyun yayınları açan, takipçisi bol ve YouTube üzerinden Pubg içerik paylaşımı yapan kişi ve kişilere bu yetki verilmektedir. Pubg Partnerleri geliştiriciler tarafından düzenli olarak ödüllendirilirler. Her emeğin bir karşılığı vardır, Partner olanlarında büyük avantajları oluyor. Pubg Partner ne işe yarar? Tam anlamıyla detaylı bilgi istiyorsanız konumuzun devamında gerekli bilgilere ulaşabilirsiniz.

PUBG Partner Ne İşe Yarar?

Pubg Partner ne işe yarıyor diye merak edenler için sizlere avantajlardan bahsetmek istiyorum. Pubg Partneri iseniz, oyunda kendinize özel oda açma yetkiniz bulunmaktadır. Arkadaşlarınızı veya takipçilerinizi bu odada toplayıp maçlar, turnuvalar düzenleyebilirsiniz. Ayrıca Partner olduktan sonra Pubg Yetkilileri sizlere düzenli olarak bedava Pubg UC yolluyorlar. Avantajlara devam edecek olursak, Buluduğunuz Ülke’de düzenlenen aktivitelere davet alır ve ön planda olmanız sağlanır. Buda siz oyunu tanıtdırken öte yandan sizin daha popüler olmanızı sağlar. Devamın’ da Pubg tarafından sizlere hediyeler gönderilir. Bu Bilgisayar, Bilgisayar ekipmanları veya çeşitli hediyeler olabilir. Partner olan kişiler ayrıca belirli bir ücrette almaktadırlar. Bunların dışında Pubg Partnerin görevi nedir? Sorusunu size şöyle cevaplayabiliriz;

PUBG Partner Ne İşe Yarar?
PUBG Partner Ne İşe Yarar?

·         Pubg Oyuncularına karşı saygılı ve yardımsever olmak.

·         Kitlesine karşı ilgili ve kendini bu işe adamış olmalı.

·         Pubg oynarken örnek bir oyuncu olmak ve bunu yansıtabiliyor olmalı.

·         Sosyal Medya hesapların’ da uygunsuz içerik paylaşmayan (rakip firma içeriği gibi.)

·         Oyun ile alakalı geri bildirimler yapmak ve oyun iyileştirmeleri hakkında öneri sunmak.

Son olarak Pubg Partner oyuna gelen özellikleri ilk deneme şansı bulmaktadır. Özel etkinliklere katılabilir. Oyunun ve geliştiricilerin sunduğu tüm imkanlardan yararlanmaktadır ve Raportladıkları oyuncuların kontrol aşaması 1. Öncelikli olmaktadır.

PUBG Partner Nasıl Olunur? 2020

Pubg oyununu düzenli olarak oynuyorsunuz ve belirli bir kritere sahip olabileceğinizi düşünüyorsanız şu şartları gözden geçirebilirsiniz;

1.       Canlı yayın Platformların’ da düzenli izleyici kitlesine sahip olunması gerekmektedir. (Min: 500 Kişi)

2.       Twitch Üzerinde +200 İzleyiciniz olması gerekir.

3.       50 Bin ve üzeri YouTube abonesine sahip olmanız gerekir.

4.       Düzenli olarak haftada en az 3 kere canlı yayın açmanız gerekir.

5.       Yayınlarınızın topluluk kurallarını ihlal etmemesi gerekir.

Açık olmak gerekirse Partner olabilmek için tanınmış yani fenomen birisi olmanız gerekmektedir. Partner olmanızı istemelerinin nedeni zaten Oyunu insanlara sürekli tanıtmak ve oyundan sıkılmalarını engellemektir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın