PUBG PC Harita Seçme Özelliği Geliyor

PUBG PC Harita Seçme Özelliği Geliyor

PUBG PC Sürümü için artık Map yani Harita seçme özelliğini getireceğini duyurdu.

Corp aralık ayından bu yana oyunu oynayan Bilgisayar kullanıcıları için bir çok etkinlik düzenlemeye başlamıştı. Ayrıca geliştiriciler test sunucularında oyuncuların en çok talep ettikleri bir özellik üzerinde çalışmalar yaptığını duyurdu.

PUBG Corp oyuncular en çok zevk aldıkları ve yeteneklerini o haritada geliştirmek istedikleri için bu özellik’de ısrarcı olduklarını söyledi ve dünyanın her bölgesindeki oyuncularından harita seçim özelliği için baskı aldığını söyledi. Oyuncuların bütün isteklerini göze aldıklarını ve bu gelişmeleri en doğru zamanda ve şekilde uygulayacaklarını’da konuşmasına ekledi.

Bu özellikle ile birlikte oyuncular oynamak istedikleri haritayı seçebilecekler, veya birden fazla harita seçip aralarında rast gele bir haritada oynayabilecekler. Aşağıdaki görsel gelecek sistemin aşağı yukarı nasıl olacağınızı anlamanıza yardımcı olacaktır.

PUBG PC Harita Seçme Özelliği

PUBG PC Harita Seçme Özelliği

Yaptıkları açıklamada PUBG Corp, özelliğin büyük bir kısmını tamamladıklarını söyledi fakat özelliğin ekleneceği tarihi henüz söylemedi. ÖfAKAT test sunucusunda denendikten belli bir süre sonra oyuna ekleneceğini biliyoruz.

Geliştiriciler hız kesmeden oyunu geliştirme yönünde büyük çalışmalar gerçekleştiriyorlar,  Codename: Savage adında 3. yeni bir harita üzerinde çalıştıklarını biliyoruz, bu haritayı geçen günlerde kapalı olarak kullanıma açtı yalnızca oyunda deneyimli kullanıcıların denenmesine izin verildi.

Ayrıca yer altı lağım, mağara tarzındaki savaş sistemini’de oyuna eklemeyi düşünüyorlar, yeni haritada bir kaç sürprizle karşılaşabiliriz.

68
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.