PUBG Planör Yerleri

PUBG Planör Yerleri

PUBG oyununa yeni eklenen Motorlu Planör yerleri ile ilgili bir içerik hazırlayarak oyunculara yol göstermek istedik. Hangi haritada ve nerede olduklarını söylüyoruz.

PlayerUnknown’s Battlegrounds bir aralar tüm dünyada ardı ardına rekorlar kırmayı başarsa’da yakaladıkları bu etki yavaş yavaş bitmeye başlıyor. Hem bu oyuncu kaybını durdurmak hemde elindeki oyuncuları oyuna daha çok bağlamak adına sürekli yeni şeyler deniyorlar.

PUBG Corp ekibi bu seferde Motorlu Planör ile oyuncularına farklı bir deneyim yaşatmak istiyor. Labs diye adlandırılan PUBG Test sunucusu üzerinden denemelerini yaptıkları Planör hava aracını inceleme fırsatı bulduk ve yerleri konusunda bilgi edindik.

Bu planör ile savaş stratejilerine bir yenisi ekleneceği gibi oyun içerisinde çok büyük etkileri’de olacak. Oldukça hızlı ve çevik bir araç olması yetmezmiş gibi istediğimiz kadar yükselebiliyoruz. Fakat diğer araçlarda olduğu gibi gerçek sürüme eklendikten kısa bir süre sonra özellikleri düşürüleceği için başlarda hem tanıdı çıkartıp hemde çoğu rakibin önüne geçebilirsiniz.

Motorlu bir Planöre bindiğinizde havalana bilmek için 70 km/sa hıza ulaşmanız gerekiyor. Ve bu hava aracının kanatlarının geniş olması size yükseklerde süzülme şansı verecek. Motorlu bir araç olduğu için benzine ihtiyaç duyuyor yani yakıt konusunda oldukça dikkatli olmanız lazım. Havada gazı keserek süzülebilir ve yakıt tasarrufu yapabilirsiniz.

PUBG Eklenen motorlu planör 2 kişilik bir kapasiteye sahip. Ayrıca yolcu kısmındaki oyuncunun bu araç ile ateş edebilme ve bomba atabilme gibi özellikleri kullanabiliyor. Rakiplerin planörün kanatlarına ateş ederek kırabileceğini veya bir çarpma halinde kırılabileceğini unutmayın. Planörde iken kendinizi güvende sandığınız anda kanatlarınız’dan vurulup keklik gibi düşebilirsiniz.

Her oyuncunun tahmin edebileceği gibi yüksek hasarlar almaya başladığınızda planörü karaya indirmeniz gerekiyor. Çok fazla hasar alırsanız aracınızla birlikte patlaya bilirsiniz.

PUBG Motorlu Planör Yerleri ve Haritası

PUBG Planör
PUBG Planör

PUBG oyununa eklenen Motorlu Planör hangi haritalarda ve yerleri nerede gibi soruların cevaplarını aşağıda bulacaksınız. Yukarıda Planör hakkında incelemeler ve hakkında bazı yorumlarda bulundum, ayrıca test sunucusunda denendiğini’de söylemiştim.

PUBG Motorlu Planör bulabileceğiniz haritalar Erangel ve Miramar ile sınırlı fakat sonrasında diğer haritalara eklenip eklenemeyeceğini bilmiyoruz.

PUBG Planör Yerleri 1
PUBG Planör Yerleri 1
PUBG Planör Yerleri 2
PUBG Planör Yerleri 2

PUBG Planör Yerleri güncel olarak yukarıdaki haritada işaretlendiği gibidir. Bu yeni motorlu taşıt hakkında fikir ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.

30
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 4 Yorum
 1. SDSADASF dedi ki:

  Eyvallah artık uçarken ölcez/öldürcez

 2. Deniz dedi ki:

  Çok sağolun çok işime yaradı bu

  1. Waleed dedi ki:

   Çok soğlum

 3. TURK dedi ki:

  Siz adamsınız gerçek hayattada aldım Pubg den görüp mükemmel bi şey