PUBG Premium Sandık Kuponu Kullanamıyorum

PUBG Premium Sandık Kuponu Kullanamıyorum sorunu yaşayanlar için nasıl kullanacağınızı anlatıyoruz. PUBG Mobile oyuncularını ilgilendiren önemli bir hata. Oyuncular envantere girdikleri zaman Premium Sandık Kuponu eşyasına tıkladıkları zaman üzerinde “Aç” butonunun olmamasından dolayı kuponları ve kartları kullanamıyorlar.

2020 yılında uzun süredir devam eden PUBG Premium Sandık Kuponu Kullanamıyorum şeklindeki şikayetlerin artması üzerine bir içerik hazırlamak istedik. Konuyla ilgili merak ettiğiniz sorularınızı yorum olarak yazabilirsiniz.

PUBG Mobile Premium Sandık Kuponu Kullanamıyorum

PUBG Mobile Premium Sandık Kuponu Kullanamıyorum
PUBG Mobile Premium Sandık Kuponu Kullanamıyorum

PUBG Mobile Premium Sandık Kuponu Kullanamıyorum, oyun içerisinde görevlerden ödül olarak gelen ve bazı kutuların içerisinden çıkan bu özel sandık kuponları kullanılamıyor. Eş değer bir sandığı ücretsiz al açıklamasıyla PUBG Mobile oyununda yer alan önemli bir eşya.

Reklam Alanı

Oyuncuların çoğunda uzun zamandır bu kuponu kullanamadıkları için PUBG Mobile Premium Sandık Kuponu Kullanamıyorum şeklinde aramalar yapıyorlar. İnternette konuyla ilgili bir açıklama olmadığı için bu rehberi hazırlamak istedik.

PUBG Mobile Premium Sandık Kuponu Kullanamıyorum Bir Hata Değil!

PUBG Mobile Premium Sandık Kuponu Kullanamıyorum şeklinde dertlerini söyleyen oyuncular bir hata veya sorunla karşılaştıklarını düşünüyorlar. Fakat bu durum bir hata değildir. PUBG Mobile oyununda şuanda Premium Sandık devre dışı bırakıldığından dolayı bu eşyada geçici olarak kullanılamıyor.

PUBG Mobile Premium Sandık Kuponu Kullanamıyorum Diyerek Çöpe Atmayın

PUBG Mobile Premium Sandık Kuponu Kullanamıyorum nasıl olsa diye düşünerek çöpe atmayın. Yukarıda da söylediğimiz gibi şuanda oyunda Premium Sandık olmadığı için bu kuponda bir işe yaramıyor.

Reklam Alanı

Fakat bu sandıklar oyundan tamamen kaldırılmadı. Eğer PUBG Mobile geliştiricileri Premium Sandık kuponunu tamamen kaldırsalardı onunla ilgili her şeyi kaldırırlardı. Şuanda kullanılamıyor olması daha sonra kullanılmayacağı anlamına gelmiyor.

PUBG Premium Sandık Kuponu Kullanamıyorum gibi sorunlarınız varsa yorum olarak yazabilirsiniz. Aynı zamanda konuyla ilgili merak ettiğiniz sorularınızı da yorumlarda bekliyoruz.

27
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.