PUBG Premium Sandık Kuponu Nasıl Kullanılır?

 PUBG Premium Sandık Kuponu Nasıl Kullanılır?
Okunuyor PUBG Premium Sandık Kuponu Nasıl Kullanılır?

PUBG Premium Sandık Kuponu Nasıl Kullanılır? gelen son güncellemeyle değişen sistemi anlatıyoruz. Biriktirdiğiniz kuponları sandığa dönüştürebileceksiniz. Her ne kadar basit bir işlemmiş gibi görülse’de oyunun habersiz yaptığı bazı güncellemelerle basit şeyler koca bir karmaşaya dönüşebiliyor.

PUBG Mobile premium sandık kuponu’da bu karmaşaya dahil oldu. Oyuncuların nasıl kullanılır? sorusunu sormaya başladılar, fakat bu konu çok daha derin.

PUBG Mobile Premium Sandık Kuponu Nasıl Kullanılır?

PUBG Mobile Premium Sandık Kuponu Nasıl Kullanılır? sorusunun cevabı çok basit, fakat bu soruyu sorma sebebiniz ve nedenleriniz’den yola çıkarak soruya cevap vermek istiyoruz.

PUBG Mobile oyununa giriş yaptıktan sonra Envantere girerek oradan Premium Sandık Kuponunun üzerine tıklayıp Kullan diyerek sandığı açabilirsiniz.

PUBG Mobile Premium Sandık Kuponu Nasıl Kullanılır?
PUBG Mobile Premium Sandık Kuponu Nasıl Kullanılır?

Yukarıdaki işlemi uygulayarak ortalama 1 dakika içerisinde sandıkları açabilirsiniz fakat soruyu soranların amacının daha farklı olduğunu düşünüyoruz.

Oyuna gelen güncelleme sonrasında eklenen özel sandık ile birlikte premium sandıklar kısa süreliğine kullanılamaz hale getirildi. Bunun sebebi etkinlik boyunca oyuncuların etkinlikle gelen sandığa yönelimini arttırmaktı. Etkinliğin bitmesiyle birlikte biriktirilen parçalar ve kuponlar ile premium sandık yaparak açabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın