PUBG Premium Sandık Neden Açılmıyor?

 PUBG Premium Sandık Neden Açılmıyor?
Okunuyor PUBG Premium Sandık Neden Açılmıyor?

PUBG Premium Sandık Neden Açılmıyor? sorusunu soranlar için son dakika gelişmesi. PUBG Mobile oyuncularının merak ettiği soruların cevapları gelmeye başladı. Premium Sandık Kuponu olarak bilinen özel kasa bir süredir açılmıyor, oyuncuların bunun bir sorun olduklarını düşünüyorlar. Son güncelleme ile oyuna eklenen özel sandıklarla birlikte premium sandığa erişim kesildi, fakat hala envanter’de birikmesi bunun kısa süreli bir engel olduğunu gösteriyor.

PUBG Mobile Premium Sandık Açılmama sebebini ve nedenini araştırdık. Resmi adresler bu tarz sorularımızı cevapsız bıraktıkları için oyun hakkında en bilgili ve gelişmeleri yakından takip eden yabancı kaynağımız ile derin araştırmalar gerçekleştirdik.

PUBG Mobile Premium Sandık Neden Açılmıyor?

PUBG Mobile Premium Sandık Neden Açılmıyor?, güncelleme sonrasında oyuna eklenen özel sandığa ilginin yoğunlaşması adına kısa süreliğine premium sandıklar devre dışı bırakılmıştır. Fakat etkinliğin bitmesi ile tekrar erişimin açılacağını düşünüyoruz.

PUBG Mobile Premium Sandık Kuponu isimli haberimizde konuyla ilgili çok detaylı araştırmalarımızı anlatmıştık. Aynı zamanda oyuncuların konuyla ilgili sordukları soruları’da cevapladık. Bilmeyenler haberimize göz atabilirler.

PUBG Mobile Premium Sandık Kuponu Nasıl Kullanılır?
PUBG Mobile Premium Sandık Kuponu Nasıl Kullanılır?

Resmi kaynaklar bu konuyla ilgili henüz bir açıklama yapmadılar, sorulan soruları’da cevapsız bırakıyorlar. Olası bir değişim veya yenileme gibi durumlar’da söz konusu olabilir fakat elinizde bulunan mevcut Premium Sandık Kuponu işinize yaramaya devam edecek.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın