PUBG Public Test Server (PTS) Nedir?

PUBG Public Test Server (PTS) Nedir?

PUBG PTS Nedir? sorusunu cevaplıyor ve Public Test Server ile ilgili güncel bilgileri paylaşıyoruz. PlayStation (PS) üzerinden oyunu oynayanları ilgilendiren bir konu olmasına rağmen yakın zamanda her platforma geleceği yönünde ciddi iddialarda bulunuyor.

Son zamanda sık bahsedilen bir konu olduğundan dolayı olayı anlamayan oyuncular PUBG PTS Nedir? şeklinde çok fazla soru sormaya başladılar. Bizde bu konuyu açıklayacak bir içerik hazırlamak istedik.

Konuyla ilgili önemli noktalara değindik ve ayrıca yine konuyla ilgili merak edilen soruları da cevapladık. Eğer aklınıza takılan bir sorunuz veya eklemek istediğiniz bir konu varsa yorum olarak yazabilirsiniz.

Public Test Server (PTS), PlayStation platformu üzerinden PUBG oyununa gelecek güncellemelerin henüz test aşamasındayken deneme için getirildiği test sunucusudur.

PUBG PTS Nedir?
PUBG PTS Nedir?

PlayStation (PS) Cihazlarınızda PUBG Oyununu satın aldığınız zaman 2 farklı oyun dosyasını görürsünüz. Bunlardan bir tanesi oyunun gerçek sunucusudur. Diğeri’de oyuna yapılacak güncellemelerin gerçek sunucuya aktarılmadan önce test edildiği bir sunucudur. Eğer PUBG Oyununa sahipseniz PTS Test Sunucusuna ücretsiz olarak giriş yapabilir ve gelecek güncellemeleri erkenden deneyebilirsiniz.

PUBG Public Test Server (PTS) Nedir? ve Ne İşe Yarar?

Yukarıdaki videoda MG3 Silahını geçen hafta oyunculara bu şekilde tanıtmışlardı. Fakat oyunculara tanıttıkları zaman silah hala geliştirilme aşamasındaydı. Henüz gerçek PUBG Oyununa eklenmeden önce PUBG PTS sunucularına yüklenip test edildi.

PUBG Public Test Server (PTS) Nedir? sorusunu cevapladık. Merak ettiğiniz ve anlamadığınız konuları yorum olarak yazabilirsiniz.

15
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.