e
sv

PUBG Resmi Duyuru ve Sitesi

1657 Okunma — 11 Haziran 2019 23:13
PUBG Resmi Duyuru ve Sitesi
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG Resmi Duyuru ve Sitesi gibi bir çok merak edilen bilgilerin yanı sıra PUBG Mobile ne zaman açılacak, güncelleme tarihi ve neden açılmıyor gibi bir çok sorunun da cevabına burada yer veriyoruz.

Öncelikle bir çok insan PUBG Resmi Sitesi ve Duyuruların nereden paylaşıldığını merak ediyor. Yapılan tüm güncelleme notları ingilizce olarak aşağıda verdiğimiz resmi internet sitelerinde yayınlanıyor fakat hala oyunun ne zaman açılacağına yönelik bir yazı paylaşmadılar.

PUBG Resmi Duyuru ve Sitesi
PUBG Resmi Duyuru ve Sitesi

PUBG Neden Açılmıyor gibi bir soru sorduğumuz zaman Ekibinin böyle bir durumda sessiz kalmasının sebebi bir güncelleme veya yenilikten ziyade kendilerinin dahil olmadığı ters olaylar olarak bakabiliriz.

Sunucularına yapılan saldırılar veya sistemsel hatalar binlerce kullanıcı kaybetmesine ve diğer benzeri uygulamaların binlerce yeni oyuncu kazanmasına vesile oldu.

PUBG Mobile ne zaman açılacak soruları şuan hala belirsizliğini koruyor hep birlikte resmi sitesinden yapılacak duyuruyu beklemekte fayda var.

PUBG Resmi Duyuru ve Sitesi hakkında linki yukarıda paylaştık. Sormak istediğiniz başka sorular ve konu hakkındaki yorumunuzu aşağıdan yapabilirsiniz.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

PUBG Resmi Duyuru ve Sitesi