e
sv

PUBG Roko Kodu Gir UC Kazan

3207 Okunma — 19 Ağustos 2019 15:32
PUBG Roko Kodu Gir ve Hediyeler Kazan
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG Roko Kodu Gir ve UC kodları kazan. Golf Roko dondurmalarının çubuklarında çıkan kodu aşağıda verdiğimiz link üzerinden girerek hediyeleri kazanabilirsiniz.

Golf Roko Dondurma Çubuklarında yazılı olan kodu aşağıda vermiş olduğumuz “PUBG Roko Kodu Gir” butonu ile hediyelere dönüştürebilirsiniz.

PUBG Roko kodlarını dönüştürerek oyun içi UC kazanacaksınız. Bu özel kampanya 30 Ekim 2019 tarihine kadar geçerlidir. Bu tarihe kadar ne kadar GOLF Roko dondurması yerseniz oyun için o kadar fazla UC sahibi olabilirsiniz.

Çubuklardan çıkan PUBG UC kodlarını yalnızca bir defa kullanabilirsiniz. Daha önce dönüştürülmüş veya kullanılmış kodlar işinize yaramayacaktır.

GOLF Roko kampanyasındaki dönüştüre bileceğiniz UC miktarı sınırlıdır. GOLF, gençlere yönelik yaptığı bu kampanya ile son zamanlarda adından sıkça bahsettirmeyi başardı. Başarılı bu reklam kampanyası ayrıca PUBG Mobile oyuncularını’da sevindirdi.

PUBG Roko Kodlarını para ile satmak veya takasa girmek yasaktır. Kodların ticaretinin yapıldığı anlaşılırsa iptal edilecektir.

PUBG Roko Kodu Gir, işlemini gerçekleştirdiğiniz zaman oyun içerisinde 10 UC kazanacaksınız.

GOLF Roko dondurma çubuklarındaki kodu yalnızca bir defa kullanabilirsiniz. Yeni uc kodu için yeni dondurmalar gerekmektedir.

PUBG Roko Kodu Gir

PUBG Roko Kodu Gir, işlemini aşağıdaki butona basarak gerçekleştirebilirsiniz. Dondurma çubuklarında çıkan bu kodlar, 30 Ekim 2019 tarihine kadar geçerlidir.

Golf Roko dondurmaları haricinde hiç bir dondurmada PUBG UC kodu bulamayacaksınız. Kampanya yalnızca Roko için geçerlidir.

Roko çubuklarındaki kodu girerek 10 UC kazanabilirsiniz.

PUBG Roko Kodu Gir
PUBG Roko Kodu Gir işlemini bu sayfada yapacaksınız.

Yukarıdaki butona bastıktan sonra açılan sayfaya kendi bilgilerinizi giriniz. Bilgileri eksiksiz ve doğru girdikten sonra size bir kod verecek.

Dönüştürülen Roko Kodunuzu yukarıda buton üzerinden açılan site üzerinden aktif edip kullanabilirsiniz.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

 • Osame
  2 yıl önce

  REMN3MTFJ

  yorum beğen
 • Osame
  2 yıl önce

  Bence güzel ………

  yorum beğen
 • Osame
  2 yıl önce

  Çok iyi herkeze tavsiye ederim

  yorum beğen

Sıradaki içerik:

PUBG Roko Kodu Gir UC Kazan