e
sv

PUBG RP Kasma

2572 Okunma — 21 Mayıs 2019 15:20
PUBG RP Kasma
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG RP (Royale Pass) Kasma Taktikleri güncel olarak bilinmeyen yönleri ile sizlere anlatıyoruz. PUBG RP Kasma stratejimiz ile birlikte ödüllere daha çabuk erişebileceksiniz.

Royale Pass sisteminde sizden istenilen görevlere odaklanmanız gerekiyor, tamam her maç zevk veriyor ve 1. olmaya çalışıyoruz fakat PUBG bizden istediği hırsı biraz kenara bırakıp sadece RP görevlerine odaklanmamız gerekiyor, gelin bu iş nasıl olacak kısa ve açık bir şekilde anlatayım.

PUBG RP Kasma
PUBG RP Kasma

Daha demin dediğim gibi her maça girdiğimiz zaman hedefimiz 1. olmak fakat bu sefer amacımız RP Kasmak o yüzden bizden istenilen görevleri yerine getirip sonrasında ölüyoruz veya intihar ediyoruz.

Bitirdiğimiz görevleri verip yeni görevler alıp yolumuza aynı şekilde devam ediyoruz. Amacımız 1. olmak değil istenilen görevleri yerine getirmek, gerekirse bunun için savaşlardan kaçın ve sabırlı olun.

Görevi tamamladıktan sonra oyuna devam etmek boşa vakit kaybı olacak o yüzden seri bir şekilde ölmemiz gerekiyor, rank biraz bozulabilir fakat bir kaç bot keserek bu dengeyi koruyabilirsiniz.

Bu strateji ile PUBG RP kısa süre içerisinde oldukça kolay bir şekilde kasmak mümkün.

İnternette paylaşılan çeşitli hilelere sakın güvenmeyin, hesaplarınız ve kişisel bilgileriniz çalınabilir ayrıca oyundan sınırsız bir şekilde ban yiyebilirsiniz.

Yukarıda verdiğim strateji RP ödülleri için geçerlidir, rütbe olarak hızlı bir şekilde yükselmek isteyenlere özel olarak bir yazı paylaşacağız.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

PUBG RP Kasma