PUBG Salla Kazan Hediye Kodu

 PUBG Salla Kazan Hediye Kodu
Okunuyor PUBG Salla Kazan Hediye Kodu

PUBG Salla Kazan Hediye Kodu ile Turkcell kullanıcıları onlarca farklı hediyeler kazanıyorlar. Sizde bu hediyelerden yararlanmak istiyorsanız hemen katılın. PUBG Salla Kazan hakkında oyuncular arasında sürekli bir muhabbet döndüğünü görüyoruz. Turkcell hattının bir kampanyası olmasından dolayı Vodofone gibi farklı hatlar yararlanamıyorlar. Kampanya kapsamında PUBG Mobile oyuncuları için UC ve onlarca farklı hediye kodu sunuluyor.

Mobil oyun piyasası her ne kadar büyük sayılsa bile tüm dünya bunu henüz kabullenmiş değildi. Bilgisayar ve konsol platformlarında hayatta kalma oyunlarının popülerlik kazanmasının ardından mobil platformlar içinde çalışmalar başladı. PUBG Mobile çıktığı zaman tüm dünyada milyonlarca oyuncunun ilgisini çekmesi mobil oyun platformuna olan yatırımları’da artmasını sağladı.

İlginizi Çekebilir: BİM PUBG Oyun Konsolu 2020

Farklı platformlar ve uygulamalar kullanıcılarını arttırmak ve mevcut kullanıcılarının ilgisini daha çok çekmek adına bu tarz popüler oyunlarda çeşitli ortak etkinlikler düzenlemeye başladı. Ülkemizde en çok kullanılan ve tercih edilen telefon hattı Turkcell akıllı bir strateji düşünerek PUBG Mobile ile iş birliği yaptılar. Turkcell kullanıcıların her hafta İnternet ve konuşma dakikası gibi hediyeler aldığı Salla Kazan hediye etkinliğinde PUBG Mobile oyuncuları içinde hediyeler eklemeye başladı.

PUBG Mobile Salla Kazan

PUBG Mobile Salla Kazan olarak oyuncuların aradığı bu etkinliğin aslı Hediye Oyna Paketi Kampanyası olarak geçmektedir. Tamamen ücretsiz olarak oyunculara sunulan bu paketten yararlanmak için kampanya promosyon koduna ihtiyacınız var. PUBG Salla Kazan nasıl yapılır? gibi oyuncuların merak ettikleri tüm soruları cevaplamaya çalışacağız.

PUBG Mobile Salla Kazan
PUBG Mobile Salla Kazan

Turkcell, mobil oyun sevenlerin en çok tercih ettiği hayatta kalma oyunu olan PUBG Mobile oyuncuları için UC ve onlarca farklı hediye kazanabileceğiniz etkinliğine katılabilirsiniz. Öncelikle katılmak için Turkcell hattınızın olması gerekiyor. Sonrasında yukarıda verdiğimiz buton ile gerekli sayfaya geçiş yaparak Turkcell hesabınıza giriş yapın. Sonrasında tamamen Ücretsiz olarak kampanyaya katılıp ödülleri kazanın.

Konuyla ilgili sormak istediğiniz her türlü soruyu aşağıdan yorum olarak sorabilirsiniz. Oyuncuların konuyla ilgili merak ettikleri soruları cevaplamaya devam edeceğiz. PUBG Salla Kazan hakkında 2020 yılındaki kampanyayla ilgili fikir ve düşüncelerinizi’de bekliyoruz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın