PUBG Ses Değiştirme Programı (2022)

 PUBG Ses Değiştirme Programı (2022)
Okunuyor PUBG Ses Değiştirme Programı (2022)

PUBG Ses Değiştirme Programı sayesinde 2022 yılında oyun içerisindeki seslerinizi dilediğiniz gibi değiştirebilirsiniz. Telefon ve Bilgisayarlarda kullanabileceğiniz programlarla ilgili detaylı bilgileri içermektedir. Dünyanın en popüler hayatta kalma oyunu olan PUBG Mobile ve diğer platform sürümlerinde bir çok aranan ekstra programlar mevcut. Bunların başında oyuncuların en merak edip araştırdıkları ve kullanırken zevk aldıkları ses değiştirme programları yer almaktadır. 2022 yılı içerisinde oyunda çalışan ve sorunsuz olarak kullanılabilen en kaliteli programı sizlere tanıtacağız.

PUBG Mobile Ses Değiştirme Programı

PUBG Mobile Ses Değiştirme Programı için aşağıda verilen güncel bağlantıyı kullanabilirsiniz. Bu sayede Telefon, Tablet veya Bilgisayar üzerinden oyunu oynarken kolaylıkla seslerinizi değiştirebileceksiniz. Oyun içerisinde sesi kullandığınızda diğer oyunculara sesiniz belirlediğiniz şekilde gidecektir. Konuyla ilgili merak ettiğiniz ve sormak istediğiniz her soruyu yorumlarda belirtmeniz yeterli olacak.

PUBG Mobile Ses Değiştirme Programı
PUBG Mobile Ses Değiştirme Programı

PUBG Ses Değiştirme Programı daha önce kullanmamış olanların merak ettiği bir soru. Bu programlar ne işinize yarayacak ve ne için kullanılır? tüm bunların cevaplarını öğreneceksiniz. İnsan arkadaş diye bileceği kişilere şaka yapabilmeli öyle değil mi? Ek olarak tanınmamak isteyebilirsiniz. Bu oldukça normal karşılanır ama tehlikeli bir grup bu tarz uygulamaları ünlü kişilerin sesini taklit edip dolandırıcılık yapmak için kullanabilir. Öyle insanlardan uzak durunuz.

1) ClownFish:

PUBG’da içerisinde konuşurken sesini değiştirmek için kullanabileceğiniz Windows için ücretsiz bir ses değiştiricidir. ClownFish sistem düzeyinde kurulabilir, böylece mikrofonunuzu kullanan herhangi bir uygulama değiştirilmiş sesinizi kullanmak için yapılabilir. Böylece, PUBG dışında, ClownFish’i TeamSpeak, Mumble, Steam, Skype, Hangouts ve benzeri uygulamalarda kullanabilirsiniz. Bu demek ki isterseniz değiştirdiğiniz sesiniz ile yayın bile açabilirsiniz.

2) VoiceMeeter:

Benimde şahsen bazen insanlar ile kafa bulmak için kullandığım bir uygulamadır. Çok fazla ses efektinden daha çok. Sesinizi inceltip kalınlaştırmak için oldukça hoş bir uygulamadır. İndirmesi ücretsizdir. Her uygulama ile kullanılabilir ve oldukça basit bir arayüzü bulunur.

3) AV Voice Changer:

Yalnızca PUBG ve Twitch gibi oyuncuların daha çok kullandığı servislerle gerçek zamanlı olarak kullanabileceğiniz, aynı zamanda sesinizi kaydetmek ve daha doğal hale getirmek için dalga biçiminde düzenlemek için de kullanabileceğiniz profesyonel kalitede bir ses değiştirme yazılımıdır. Yazılım, sesinizin her bir ayrıntısına kolayca erişmenizi ve bunları değiştirebilmenizi sağlar. Sesiniz daha derin, daha yaşlı, daha genç, daha kadınsı, daha erkeksi, daha robotik gelebilir.

4) Voicemod:

Yalnızca bu uygulama sizlere bir sürü farklı ses sunar, aynı zamanda kullanımı oldukça kolaylaştırır. PUBG dışında, Voicemod, Skype, PUBG, Fortnite, Hangout, Mumble, vb… gibi diğer sesli sohbet servisleri ile birlikte de kullanılabilir. Ses efektleri de denediğim diğer ses değiştirici uygulamalarından daha doğal duyuluyor. En sevdiğim ses modlarından bazıları arasında katedral ve kong var. Kelimenin tam anlamıyla yüzlerce ses mod’u arasından seçim yapabilirsiniz ve tamda bu yüzden bu kurmanız gereken uygulamadır.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın