PUBG Sistem Gereksinimleri Laptop Kullanıcılarına Özel

PUBG Sistem Gereksinimleri Laptop Kullanıcılarına Özel

PUBG Sistem Gereksinimleri Laptop kullanıcılarına özel olarak güncel versiyonları için hazırlandı. Laptop kullanan oyun sevenler PUBG oynamak için sistem gereksinimleri kontrol etmeleri gerekiyor. Tüm bu işlemleri yapıp kendi cihazları ile karşılaştırmaları gereken bilgilerin 2019 güncel verilerini burada bulacaksınız.

Oyunda son hayatta kalan olabilmek için her ne kadar iyi refleksler ve etkili stratejinin önemli olduğu kadar kullandığınız Laptop cihazında PUBG Sistem Gereksinimleri ile karşılaştırılınca karşılığını fazlasıyla vermesi lazım.

Oyunun mobile sürümünü milyonlarla kullanıcısı olduğu gibi Bilgisayarlar için çıkan ilk gerçek versiyonunu Laptop bilgisayarlardan oynayan oyuncuların sayısı da oldukça fazla. Masaüstü cihazlara göre PUBG Sistem Gereksinimleri Laptop kullanıcıları için daha çok öneme sahip.

PUBG Sistem Gereksinimleri Laptop

PUBG Oynayan veya oynamak isteyen Laptop sahipleri öncelikle oyun için istenilen Sistem Gereksinimleri kontrol etmeleri gerekiyor. Günümüz orta sınıf Laptop bilgisayarların hepsi oyunu orta kalitede çalıştırabilecek donanıma sahip olmadığı için bilgisayar satın almadan önce PUBG Sistem Gereksinimleri gibi unsurlar göz önüne alınarak Laptop seçimi yapılması gerekiyor.

İşletim Sistemi: 64-bit Windows 7, Windows 8.1 işletim sistemi
İşlemci: Intel Core i3-4340 / AMD FX-6300 işlemci
Bellek: 6 GB RAM
Ekran Kartı: nVidiaGeForce GTX 660 2GB / AMD Radeon HD 7850 2GB
DirectX: Sürüm 11
Depolama: 30 GB ve üzeri

PUBG Sistem Gereksinimleri Laptop için yukarıdaki 2019 güncel minimum verileridir.

2
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.