PUBG Son Güncelleme İle Gelenler (Yeni Kaç GB)

PUBG Son Güncelleme İle Gelenler (Yeni Kaç GB)

PUBG Mobile Son ve Yeni güncelleme ile gelenler belli oldu. Zombi modu gibi değişiklikler ve güncellemenin kaç GB boyutunda olduğunu açıklıyoruz.

Tüm dünyayı saran, hayatta kalma mücadelesini verdiğimiz PUBG Mobile yeni ve en son güncellemesi ile oyuna gelenleri, eklenenleri ve bu büyük güncellemenin kaç GB boyutunda olduğunu sizlere aşağıda açıkladık.

Geride bıraktığımız günlerde PUBG Mobile oyununun çok büyük bir rekor kırdığının haberini sizlerle paylaşmıştık, şimdide oyuncuların bildirim kutularını dolduran 0.14.0 güncellemesine ait bildirimlerin neler olduğunu öğreneceksiniz.

PUBG Mobile Yeni Güncelleme Kaç GB?
PUBG Mobile Yeni Güncelleme Kaç GB?

PUBG Mobile Yeni ve Son Güncelleme Kaç GB?

PUBG Mobile yeni ve son güncelleme kaç gb olduğu Android, ios kullanıcılarının aklında soru işaretleri yarattı.

Yeni güncelleme ile birlikte, oyunu çalıştırabilmek için istenen boş alan:

Android1.95 GB
İOS2.55 GB

23 Ağustos Tarihinden Önce Oyunu Güncelleyen Oyunculara Büyük Ödül.

Büyük güncelleme ile oyuna bam başka bir tat geldiğini söylemek yanlış olmaz. 23 Ağustos tarihinden önce oyunu güncelleyen oyunculara 1 Düşüş izi ve 2 bin BP ödül verilecek.

PUBG Mobile Zombi (Hastalık) Modu Geldi !

Güncellemenin boyutunu böyle büyük yapak yalnızca mekanik ve oyun için düzenlemeler değil, ayrıca oyuna bam başka bir aksiyon getiren PUBG Mobile Zombi modu sonunda eklendi.

Bu hastalık modu ile PUBG Mobile oyuncuları maçlarda zombi olarak oynayabilecek veya zombi avcısı olarak hayatta kalmaya çalışacaklar. Bu mod bilgisayarda oynan fps oyunu cs ve cod oyunlarına benzer zombi modu havası veriyor.

6
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.