PUBG Takdir Belgesi Yapma (2022)

 PUBG Takdir Belgesi Yapma (2022)
Okunuyor PUBG Takdir Belgesi Yapma (2022)

PUBG Takdir Belgesi Yapma son zamanlarda oyuncuların en çok araştırdıkları konuların başında gelmektedir. Özellikle PUBG Mobile oyuncularının yapmak istediği bu takdir belgesinin yapımıyla ilgili yüm detayları aşağıda sizlere anlatmaya çalıştık. Popüler sosyal medya platformlarında paylaşarak yüksek etkileşimler alabileceğiniz bu görseli en kolay şekilde nasıl yapabileceğinizi aşağıda öğreneceksiniz. İnstagram, TikTok ve diğer mesajlaşma programlarında da PUBG oyuncuları yaptıkları takdir belgesi görsellerini diğer oyuncularla paylaşıyorlar. Bunları gören oyuncular da oyunla ilgili bir detay sanarak kendileri de bunu nasıl yapabileceklerini araştırıyor. Bu içerik sayesinde PUBG Mobile Takdir Belgesi Nasıl Yapılır? öğrenecek ve sizde hemen yapabileceksiniz.

PUBG Mobile Takdir Belgesi Yapma

PUBG Mobile Takdir Belgesi için aşağıdaki butonu kullanarak görseli indirebilir ve sonrasında üzerinde örnek fotoğraftaki gibi düzenleme yapabilirsiniz. 2022 Yılında sosyal medya platformlarında paylaşılmaya başlanan ve popüler olan bu görselleri kendi hesabınız için nasıl yapabileceğinizi öğreneceksiniz.

PUBG Mobile Takdir Belgesi Yapma
PUBG Mobile Takdir Belgesi Yapma
  • Verdiğim linkten indirin.
  • Programı çalıştırın.
  • İstediğiniz belgeyi seçin ve kendinize göre doldurun.
  • Kaydet butonuna basın ve bilgisayarınıza kayıt edin

Takdir Belgesi Nedir? (PUBG)

Derslerindeki gayret ve başarılarıyla tutarlılık gösteren, özürsüz devamsızlık süresi 5 günü geçmeyen, derslerinin tümünde başarı gösteren, dönem puanlarının ağırlıklı ortalaması 70’ten aşağı olmayan ve davranış puanı 100 olan öğrenciler:

  • 70,00-84,99 arasında not ortalamasında teşekkür belgesi
  • 85,00 ve 85’ten yüksek olanlar takdir belgesi alır.
  • Ortaöğrenim süresi boyunca en az üç öğretim yılının bütün döneminde takdir belgesi alan öğrencillere ise üstün başarı belgesi verilir.

Takdir belgesi eğitim kurumlarında her ne kadar yukarıdaki şartlara göre veriliyor olsa da PUBG Mobile oyuncuları için düzenlenen bu belgelere herkes sahip olabilmektedir. Herhangi bir resmiyeti bulunmamaktadır.


Yapılan Yorumlar
  • Avatar for Klsyusuf65 Klsyusuf65 dedi ki:

    Adlı oyuncumuzun takım arkadaşlarına örnek davranışından ve erangel maçında gayret ve üstün başarısından dolayı pubg taktir belgesi almayi hak kazanmıştır

Bir Yorum Yapın