Pubg Tencent Emulator Wallhack Hilesi ve Sekmeme

 Pubg Tencent Emulator Wallhack Hilesi ve Sekmeme
Okunuyor Pubg Tencent Emulator Wallhack Hilesi ve Sekmeme

Pubg Tencent Emulator Wallhack Hilesi ve Sekmeme

Pubg ‘nin bilgisayar kullanıcıları için geliştirilen Tencent Emulator programı sayesinde oyunu mobil kullanıcılar ve pc kullanıcıları ile oynama şansı yakalıyorsunuz. Mobil yani android ve ios kullanıcıların hile çabaları sonucu banlanıp oyundan atılması birçok mobil kullanıcıyı hile kullanmaktan vazgeçirdi. Yalnız birşey varki nedendir bilinmez Pubg geliştiricileri Tencent Emulator yani bilgisayar kullanıcılarının yaptıkları hileye birtülü önlem alamadı.

 

 

Bilindiği üzere  Pubg  Tencent Emulator ile oynanan oyunlarda naçların sadece bilgisayar kullanıcılarının kendi aralarında gerçekleşmesi gerekiyor. İllegal yollar ile oyunun güvenlik duvarını aşan kullanıcılar programı yanıltıp telefondan oyuna giriş yapmış gibi mobil kullanıcılar ile maça çıkıyor ve wallhack sayesinde kullanıcıların yerini görüp sekmeme hilesi yardımınıda kullanarak rahat bir şekilde gelip gelebiliyor.

Oyunun son güncelleme ile yaptığı engüzel şey ise rakibi izleme özelliği hile yaptığını düşündüğünüz rakibinizi ileyip şikayet edebilirsiniz. Unutmayınki her nekadar para kazanmasak da oyunda geçirdiğimiz her dakika bir emek yani hak , kullanıcıların haklarını ( emeklerini ) gasp ederek oyunda illegal şekilde ilerleriseniz ilerki zamanlarda oyun hileye çözüm bulup  engel getirdiğinde kolsuz diye tabir edilen acemi tayfaya katılacağınızdan hiç süpheniz olmasın . Sizlere tek tavsiyemiz oyunda hızlı ilerlemek sizlere birşey katmayacaktır. Oyunu mause ve silaha hakim olarak hilesiz şekilde kullanırsanız bu sizin oyundaki başarınızı dahada arttıracak her güncellemeden sonra hile arayışına girmeden başarılı bir oyun sergileyebileceksiniz.

Oyunu iyi oynayabilmeniz için bol pratik ve maça ihtiyacınız var bu sizin oyun içi kabiliyetinizi arttırarak oyuna daha hakim , strateji kuranilen ve silah ile ateş ederken ve hedef alırken rahat bir şekilde rakibi öldürmenizi sağlayacak en önemli etken olacaktır. Otomatik ayarlanan silah ayarları , veya rakibi hile ile görerek yaklaşmaya alıştığınızda oyuna hilesiz girdiğiniz anda ilkdefa oynayacak düzeyde gerilediğinizi göreceksiniz.

Size tavsiyemiz hile arayışınızdan vazgeçip yavas yavas oyunu oynayıp hakimiyetinizi arttırmanız sabır etmenizdir . Belkide çok iyi başarılara imza atan bir oyuncu olacaksınız. Kendinizi kısıtlamaktan ve yeteneklerinizi kullanmaktan lütfen vazgeçmeyin .

İyi oyunlar dileriz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın