PUBG Xbox One Kullanıcılarına Ücretsiz Olacak

PUBG Xbox One Kullanıcılarına Ücretsiz Olacak

Microsoft, oyun konsolu olan Xbox One kullanıcıları için [vurgu color=”#81d742″]19-22 Nisan[/vurgu] tarihlerinde ünlü Battle Royale oyunu olan PUBG adlı oyunu ücretsiz bir şekilde erişime açacak. Sony ile konsol dünyasında girdikleri mücadelede şuana kadar yaptığı en göze batan kampanyalardan bir tanesini gerçekleştirmek üzere olan Microsoft oyunlar konusunda rakibi kadar başarılı yapımlara ulaşamasa’da yaptıkları bu adımlar ile kullanıcı kitlesini kendisine bağlamayı ve büyütmeyi hedefliyor.

Xbox Live Gold Free Days adı altında kullanıcılarına satın almadıkları oyunları deneyimleme şansı vermek için her hafta sonu bir kaçını ücretsiz olarak geçici süreyle erişime açıyor. Bu oyunlar arasında popüler oyun olan PUBG’yi 19 ve 22 Nisan tarihleri arasında Xbox One sahipleri ücretsiz olarak oynayabilecekler.

Ayrıca denemek için oynadığınız bu kısa süre sonrasında oyunu alırsanız hesabınıza bıraktığınız yerden devam edeceksiniz. Gelecek hafta Perşembe gününden Pazar gününe kadar erişime açılacak oyunun indirime girip girmeyeceği daha açıklanmadı fakat şapka, pantalon ve ceket gibi kozmetik eşyalarının bulunduğu özel bir pakete 7 dolar karşılığında sahip olabilirsiniz.

7
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 1 Yorum
  1. hüseyin dedi ki:

    pubg lisans için çok teşekürler