PUBG Yeni Mod (Ölüm Oyunu) Geliyor

 PUBG Yeni Mod (Ölüm Oyunu) Geliyor
Okunuyor PUBG Yeni Mod (Ölüm Oyunu) Geliyor

PUBG Yeni Mod olan Ölüm Oyunu geleceğini oyuncularına büyük bir heyecanla duyurdu. Team Deathmatch olarak bilinen bu yeni modu PUBG atmosferiyle oynamak keyifli olacak gibi görünüyor. Yaptıkları her güncelleme sonrasında oyunu bir adım daha ileriye taşımayı başaran PUBG geliştiricileri tasarladıkları yeni mod olan ölüm oyunu ile birlikte ilginin artacağını düşünüyorlar.

PUBG Mobile, gibi bir lider hayatta kalma oyununa eklenmesi’de düşünülen ölüm oyunu aslında diğer fps oyunlarından alışık olduğumuz haritalar ve savaş mantığını taşıyor. Hayatta kalma temalı bir oyunda Team Deathmatch isimli yeni modun eklenmesi aslında eğitim amaçlı’da kullanılabilir.

Yani yeni bir ayar denediğiniz zaman ve oyun içerisindeki silah kullanma ve refleks kabiliyetlerinizi geliştirmek adına ölüm oyunu maçları çok işinize yarayabilir. PUBG Lite versiyonunda bulunan bu modun oyuncular tarafından çok sevildiğini ve ilgi gördüğünü biliyoruz. Şimdi hem PUBG PC hemde PUBG Mobile versiyonlarında yeni modu görebiliriz.

PUBG Ölüm Oyunu Modu (YENİ)

PUBG Ölüm Oyunu Modu (YENİ)
PUBG Ölüm Oyunu Modu (YENİ)

PUBG yeni modu olarak çok sevileceğini düşündüğümüz ölüm oyunu ile ilgili fikirlerimiz ve tecrübelerimiz çok fazla. PUBG Lite versiyonunda hali hazırda bulunan bu moda olan ilgiden dolayı mobile ve pc versiyonlarına’da eklemeyi düşünüyorlar.

PUBG Mobile Ölüm Oyunu maçlarında 8 kişiden oluşan 2 farklı takım arasında bir mücadele olacak. 50 Öldürme sınırına ulaşan veya 10 dakika içerisinde en çok öldürme skoruna sahip olan takım eli kazanır. Toplam 2 raunt kazanan takım o maçı kazanmış sayılıyor.

PUBG Yeni Mod için özel haritalar tasarlamıyor, kendi haritalarını küçülterek ölüm oyunu için uygun hale getiriyorlar. Oyuncular hem burada savaşın doruklarını yaşayabilecek hemde antrenman yapmış olacaklar.

Aynı zamanda modun geleceği güncelleme ile birlikte oyun içerisinde yer alan tüm patlayıcıları dengeleme amaçlı güçlerini düzeltecekler.

PUBG Ölüm Oyunu Modu ile ilgili fikir ve düşüncelerinizi aşağıdan yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın