e
sv

PUBG Yeraltı Sığınakları Nerede? (Yerleri ve Haritası)

1727 Okunma — 26 Temmuz 2020 14:53
PUBG Yeraltı Sığınakları Nerede? (Yerleri ve Haritası)
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG Yeraltı Sığınakları ile savaş şimdi daha da kızışıyor. Bu sığınakların nerede olduğunu bilmeyenler için açıklıyoruz. PUBG Mobile haritalarına’da gelecek olan yeraltı sığınaklarına hakim olun ve savaşın kaderini değiştirin.

PUBG Yeraltı Sığınakları Nerede?, Hangi Haritada ve Yerleri gibi aramalar yapan oyuncular tüm cevapları burada bulacaklar. 2020 yılında haritalara gelen güncellemeler ile oyunda sayıları çoğaltılan ve detaylandırılan yeraltı sığınaklarının önemi büyüdür. Aynı zamanda mağaralar hakkında’da bilgileri aktaracağız.

PUBG Yeraltı Sığınakları Nerede?

PUBG Yeraltı Sığınakları, son güncellemeler ile oyunda yer alan bir çok haritanın dağlık ve gizli bölgelerine yerleştirilmiş durumda. Mağaralar olarak’da bilinen bu sığınakların yerlerini sizlere açıklıyoruz.

PUBG Yeraltı Sığınakları
PUBG Yeraltı Sığınakları

PUBG oyununa 2020 yılında gelen güncellemeler ile eklenen yeni harita beraberinde yeni savaş stratejilerini’de getirmiş oldu. Patlayan ve dağılan duvarlar ve savaşın kaderini değiştirecek yeni eşyaları bu harita’da göreceksiniz.

PUBG Yeraltı Sığınakları yukarıda paylaştığımız görselde’ki gibi görünen yapıların altında gizlidir. Bu yeraltı sığınaklarına inerken yanınızda C4 gibi patlayıcı bombalar almanız gerekecek. Yer altına inişlerde patlatmanız gereken bazı yapılar bulunuyor. Yoksa girdiğiniz delikte sıkışarak ölebilirsiniz.

İlginizi Çekebilir: PUBG Mobile Oasis Fresh Tarifleri (46 İçecek)

PUBG Yeraltı Sığınakları Hangi Haritada?

PUBG Yeraltı Sığınakları 2020 yılında oyuna gelen güncellemeler ile eklenen Karakin haritasında yer almaktadır. Mağaralar ve Yeraltı sığınaklarını kullanmak istiyorsanız Karakin haritasında maça girmeniz gerekiyor.

PUBG Yeraltı Sığınakları Hangi Haritada?
PUBG Yeraltı Sığınakları Hangi Haritada?

Diğer haritalarda küçükte olsa mağaralar veya yeraltı sığınakları bulunmaktadır fakat Karakin haritasında bu yapılar özel olarak geliştirilmiştir.

PUBG Nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds, oyuncular arasında PUBG kısaltması kullanılıyor. Oyun ilk çıktığı zamanlarda isminin nasıl okunduğuyla ilgili bir çok tartışmalar’da başlamıştı. Bluehole’nin yayınladığı ve geliştirdiği çok oyunculu bir hayatta kalma video oyunudur.

PUBG Nedir?
PUBG Nedir?

100 oyuncu bir uçağa bindirilir ve son hayatta kalan olabilmek için mücadele edecekleri adanın üzerinden bindikleri uçağa bir rota çizilir. Uçak adanın bir ucundan uçmaya başlar ve adanın son ucuna kadar oyuncular gözlerine kestirdikleri bir yere paraşütle iniş yapmak zorundadır.

Paraşütle iniş yaptığınız bölgede rakip oyuncularında olduğunu düşünerek hareket etmeniz gerekiyor. Oyundaki amacınızın sona kalan oyuncu olmak olduğunu düşününce ilk ölenlerden olmak istemiyorsanız bu düşünceyi aklınızdan çıkartmayın.

YouTube video
PUBG

PUBG Yeraltı Sığınakları Nerede? sorusunu cevapladık. Sormak istediğiniz soruları ve düşüncelerinizi yorum olarak yazabilirsiniz.


okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

PUBG Yeraltı Sığınakları Nerede? (Yerleri ve Haritası)