e
sv

PUBG Yoldaş (Şahin) Rehberi

3278 Okunma — 20 Mayıs 2019 22:28
PUBG Yoldaş, Şahin Yerleri ve nerede bulunur, nasıl alınır
avatar

ORHUN ANGUNER

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

PUBG Şahin / Kartal yani yoldaş yerleri nerede olduğunu anlattık. PUBG Mobile yoldaş şahini yerlerinde alma işlemini nasıl alınır ve ne işe yarar gibi tüm merak edilen sorulara cevap verdik. Geniş yoldaş rehberimiz sizlerle.

PUBG Şahin yerleri güncel olarak nerede bulabileceğinizi ve nasıl alabileceğinizi en açık şekliyle anlattık. PUBG Şahin yerleri ile kartal gibi yoldaşlara sahip olabileceksiniz.

Son güncelleme ile eklenen yoldaş ile birlikte haritanın belirli yerlerinde yuvasında bulunan şahinleri alıp yoldaşınız yapabileceksiniz.

Şahin Yoldaş Ne İşe Yarar?

PUBG Mobile son güncellemesi ile birlikte eklenen yoldaşların (Şahin) henüz ilki şahin ne işe yarar kısaca size anlatalım.

Yoldaş adında anlayacağınız gibi siz ölene kadar sizin yanınızda olacak ve rakiplerinize karşı çok büyük avantajlar sağlayacak.

İlerleyen güncellemeler ile birlikte bu şahinlere eklenecek özellikler ile oldukça kullanışlı olacak.

Kısa bir alanı Şahin yoldaşınız ile gözlemleye bileceksiniz ve az sayıda ekipmanları sizin yerinize taşıyabilecek. Ayrıca rakipleriniz tarafından yoldaşlarınızın maç içerisinde öldürülmesi muhtemel olacak.

Yoldaş Şahin güncellemesi tamamlandıktan sonra çeşitli kişiselleştirme büyük ihtimal ile gelmesi bekleniyor.

Yoldaş Şahin Yerleri

PUBG Mobile Yoldaş Şahin Yerleri şuanda kısıtlı olarak oyuna deneme amaçlı eklenmiştir. Erangel ve Sanhok haritalarında bulabileceğiniz tüm şahin yuva yerleri sizlere en basit şekliyle anlatıyoruz.

Şuanda Erengel haritasında 5 farklı bölgede bir kaç tane bulabileceğiniz şahin yuvası yani yoldaş yerleri mevcut fakat ilerleyen zamanlarda tüm haritalarda ve tüm bölgelerde bu durum olacak.

Sanhok bölgesinde az olarak bulunuyor fakat tüm bilinen ve bilinmeyen yerleri sizlere buradan güncel olarak yazıcağız.

PUBG Yoldaş güncellemesinden anında haberdar olmak istiyorsanız sol aşağıda bulunan kırmızı butona tıklayabilirsiniz.

Erengel Yoldaş (Şahin) Yerleri

PUBG Mobil Erengel haritasında 5 farklı bölgede şahin yuvası yani yoldaş yerleri mevcut bunları size en açık şekliyle aşağıda anlattık. Yazımızı beğenip arkadaşlarınız ile paylaşmayı unutmayın.

1 – Georgopoll

PUBG Şahin Yerleri
PUBG Şahin Yerleri

Konteynerlerin tam orta taraflarında yer alan devasa vincin en üstünde bir şahin yuvası bulacaksınız.

Erengel Yoldaş Yerleri
Erengel Yoldaş Yerleri

2 – Sosnovka Military Base

Şahin Yerleri

Bölgenin adına uyup tam ortasına inmeye çalışmayın sakın, aradığımız şahin yuvası bölgenin sağ üst kısmında yer alan gözlem evinin oradaki büyük antenin altında ayaklarının orada bulacaksınız.

Yoldaş Yerleri

3 – Pochinki

Benim gibi bu haritayı çok iyi bilenlerdenseniz eğer sakın kendinize o kadarda güvenmeyin, en başta benim bile gözümden kaçmıştı. Bölgeye yakın olan kilisenin merdivenlerinden üst kata çıkın ve yan tarafta olan tahtalar yardımı ile çan kulesinin etrafında dolanın yoldaşı hemen sağ tarafta olan boşlukta bulacaksınız.

4 – Georgopol Dağları

Şahin dediğiniz dağlara yuva yapar evet yoldaşımızı
Hospital, Ruins ve Gatka arasında kalan Georgopol Dağlarında bulacağız. Buraya indiğinizde Pusulaya göre N tarafına doğru ilerleyin büyük ihtimalle sizin sağ tarafınızda olacak. Aşağıya doğru inen iki büyük kayanın arasını ve üstünü dikkatlice kontrol edin.

5 – Mlyta Power

Şahinler yüksek uçar yükseği sevenlerin de yuvası alçak olmazmış. Mlyta Power’de bulunan en yüksek yeşil binanın en tepesine çıkın orada aradığınız yoldaşı bulacaksınız.

PUBG Şahin Yerleri

okuyucu yorumlarıOKUYUCU YORUMLARI

Sıradaki içerik:

PUBG Yoldaş (Şahin) Rehberi