PUBG Zıplama Hilesi Nedir?

 PUBG Zıplama Hilesi Nedir?
Okunuyor PUBG Zıplama Hilesi Nedir?

PUBG Mobile, Lite ve Gerçek sürümlerinde kullanılan zıplama hilesi hakkında oyuncuları bilgilendirici bir yazı hazırladık. PUBG Zıplama hilesi nasıl yapılır kısaca anlatacağız. Milyonlarca kişiye hayatta kalma oyun türünü sevdiren bu yapım yalnızca ülkemizde değil tüm dünyada en popülerler arasında çıktığı günden beri adını bulunduruyor.

Oyunu bu kadar kişi kullanır’da çeşitli hileleri çıkmaz mı diye sormaya kalmadan oynarken denk geldiğimiz bir birinden farklı hile çeşitlerine bir yenisi daha eklendi. PUBG Zıplama Hilesi 2019 yılı sonlarına doğru en ilginç ve stratejik önemi olan hileler listesinde hemen yükselmeyi başardı.

Tabi’ki kimse karşılıksız iş yapmaz bu tür hileler içerisinde kişisel bilgilerinizin çalınmasını sağlayacak virüsler bulunuyor. Kesinlikle oyunlarda böyle şeyler kullanmanızı önermiyoruz hem sizin bilgileriniz ile zarar görebileceğiniz gibi rakip oyuncularında emeklerini hiçe saymış oluyorsunuz.

PUBG Mobile Zıplama Hilesi

PUBG Mobile Zıplama Hilesi yeni 2019 güncel haliyle çoğu yabancı sitelerde paylaşılıyor. Ulaşılmayan yerlere çıkmak ve rakiplerinizi aniden öldürmek için bu zıplama hilesi şuanda PUBG Mobile oyununda en sık rastlayabileceğiniz hilelerden bir tanesi olabilir.

Oyun yönetimi henüz bu hile hakkında herhangi bir açıklama yapmadığı için henüz ceza sistemi hakkında bir bilgi edinemedik. Fakat en kısa sürede bu hile hakkında çalışmalara başlayıp oyundan tamamen kaldırabilirler.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın