pubg31 com Nedir? (İnceleme)

pubg31 com Nedir? (İnceleme)

pubg 31.com ile ilgili sorular çok fazla artmaya başladı. Bizde bu İnternet sitesini sizler için araştırdık. Yaptığımız önemli uyarıları çok dikkatli okuyun. PUBG Mobile oyunculara herhangi bir ücret yatırmadan bedava olarak nasıl UC veya hediye kazanabileceklerini çok merak ediyorlar. Yabancı bir kaynak tarafından yayılmaya başlayan pubg31 .com isimli sahte sistem ülkemizde’de duyulmaya başlandı. Bu sistem dolandırıcılık sistemidir tüm detayları aşağıda öğreneceksiniz.

pubg31 com Nedir?

pubg31 com, yabancı kaynaklar tarafından hazırlanan duckdns org sitesinin bir uzantısıdır. Ücretsiz olarak verdiği alt alan adları ile bilinen sistem üzerine kurulmuş PUBG Mobile benzeri bir sitedir. Oyuncuları gerçek olduğuna inandırmak ve onların bilgilerini çalmak üzerine kurulmuş.

pubg31 com Nedir?
pubg31 com Nedir?

pubg31 com

pubg31 com sitesinden kesinlikle uzak durmanızı öneriyoruz. Sistem tamamen sahtedir ve hiç bir işe yaramaz. Sitenin kuruluş amacı yapısından da anlayacağınız üzere hediye dağıttığını inandırdığı oyuncuların hesaplarını ele geçirmek.

pubg31 com
pubg31 com

pubg31 com isimli İnternet sitesine giriş yaptığınız zaman bir hediyeyi topla dediğiniz de sizden hesabınıza giriş yapmanızı istiyor. Giriş yaptığınız taktirde bilgileriniz karşı tarafın eline geçecektir.

17
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.