PUBGM – YENİ HARİTA: LIVIK – APK İndir

 PUBGM – YENİ HARİTA: LIVIK – APK İndir
Okunuyor PUBGM – YENİ HARİTA: LIVIK – APK İndir

PUBGM – YENİ HARİTA: LIVIK – APK İndir ile 2020 yılında oyunu cihazlarınıza yükleyin. Oyuna gelen son güncellemeye ait detayları buradan sizlere aktarıyoruz. 0.19 güncellemesiyle PUBG Mobile oyununa eklenen yeni harita livik aynı zamanda şuanda oyuna ismini’de vermiş durumda.

PUBGM – YENİ HARİTA: LIVIK ismiyle uygulama mağazalarındaki isim değişikliği nedeniyle herkes APK olarak oyunu cihazlarınıza indirmenin yollarını arıyor. Bizde sizler için buradan aktaracağız. PUBG Mobile oyununun yan veya benzeri bir oyun değil direk kendisidir. Yalnızca getirdikleri bu güncellemenin herkes tarafından duyulması ve ilgi çekmesi için isim değişikliği yapıldı. Bunu daha önceki büyük güncellemelerin’de de yaptıklarını görmüştür.

PUBGM – YENİ HARİTA: LIVIK APK

PUBGM Yeni Harita Livik APK ile ilgili bir indirme bağlantısı arıyorsanız onu aşağıda sizlere anlatıyoruz. Daha önce bu konularla ilgili açtığımız yardımcı içeriklerde ilginizi çekebilir 0.19 güncellemesi ile oyuna yeni harita eklendi ve bu haritada farklı bir eğlence modu bulunuyor.

PUBG Mobile Güncelleme ile Neler Geliyor
PUBG Mobile Güncelleme ile Neler Geliyor

15 Dakikalık süre boyunca 50 oyuncu hayatta kalma mücadelesi verecek. Aynı zamanda livik isimli yeni haritada’ki çevresel görsel efektler’de mükemmel. Hem oynayacak hemde oynarken kendinizi oyuna verebileceksiniz. PUBGM – YENİ HARİTA: LIVIK APK hakkındaki gelişmeleri aktarmaya devam edeceğiz.

PUBGM – YENİ HARİTA: LIVIK APK İndir

PUBGM APK İndir, daha önce’de açtığımız oyunu yükleme konularıyla aynı içeriklere sahiptir. Bu oyunu isminin değişmesinden dolayı farklı bir oyun olarak görmeyin. PUBG Mobile oyununa gelen 0.19 güncellemesi sonrası ilgi çekmesi için değiştirilen ismidir.

PUBG Mobile Güncelleme Saat Kaçta?

PUBG Mobile APK

Aşağıda verdiğimiz PUBG Mobile APK konusuyla ilgili bilgiler daha önce açtığımız güncel içeriklerin birer özetidir. Bu konu hakkında çok daha fazla detaylı bilgi istiyorsanız yukarıdaki bağlantıdan konularımızı ziyaret edebilirsiniz.

PUBG Mobile APK İndir ile 2020 yılında oyunu Android mobil cihazlarınıza yükleyin. Popüler hayatta kalma oyununa ait sorunsuz ve son sürümü burada bulacaksınız. PUBG Mobile, Android ve İOS işletim sistemine sahip akıllı mobil cihazlar üzerine 200 milyondan fazla indirilen en popüler mobil hayatta kalma oyunu.

PUBGM – YENİ HARİTA: LIVIK – APK İndir ile ilgili bilgileri aktarmaya devam edeceğiz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
1,221 okunma
okunma2006
0 yorum