pubgm22 com Nedir? (İnceleme)

 pubgm22 com Nedir? (İnceleme)
Okunuyor pubgm22 com Nedir? (İnceleme)

pubgm22 com ile ilgili sorular çok fazla artmaya başladı. Bizde bu İnternet sitesini sizler için araştırdık. Yaptığımız önemli uyarıları çok dikkatli okuyun. PUBG Mobile oyunculara herhangi bir ücret yatırmadan bedava olarak nasıl UC veya hediye kazanabileceklerini çok merak ediyorlar. Yabancı bir kaynak tarafından yayılmaya başlayan pubgm22 com isimli sahte sistem ülkemizde’de duyulmaya başlandı. Bu sistem dolandırıcılık sistemidir tüm detayları aşağıda öğreneceksiniz.

pubgm22 com Nedir?

pubgm22 com, yabancı kaynaklar tarafından hazırlanan duckdns org sitesinin bir uzantısıdır. Ücretsiz olarak verdiği alt alan adları ile bilinen sistem üzerine kurulmuş PUBG Mobile benzeri bir sitedir. Oyuncuları gerçek olduğuna inandırmak ve onların bilgilerini çalmak üzerine kurulmuş.

pubgm22 com

pubgm22 com sitesinden kesinlikle uzak durmanızı öneriyoruz. Sistem tamamen sahtedir ve hiç bir işe yaramaz. Sitenin kuruluş amacı yapısından’da anlayacağınız üzere hediye dağıttığını inandırdığı oyuncuların hesaplarını ele geçirmek.

pubgm22 com
pubgm22 com

pubgm22 com isimli İnternet sitesine giriş yaptığınız zaman bir hediyeyi topla dediğiniz’de sizden hesabınıza giriş yapmanızı istiyor. Giriş yaptığınız taktirde bilgileriniz karşı tarafın eline geçecektir.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
94 okunma
okunma1955
0 yorum