QR Kod Okutma Google Chrome (İndirmeden) 2022

 QR Kod Okutma Google Chrome (İndirmeden) 2022
Okunuyor QR Kod Okutma Google Chrome (İndirmeden) 2022

QR Kod Okutma Google Chrome ile 2022 yılında erişmek istediğiniz içeriğe sizleri doğrudan yönlendireceğiz. Dünyanın en büyük arama motorunun özelliği hakkındaki detaylara erişeceksiniz. Son zamanlarda ülkemizde ünlü ve popüler arama motorunun geliştirdiği bu tür özellikler oldukça dikkat çekmeye başladı. QR Kod Okutma Google Chrome ile hem eğlenip hem de QR Kod Okutma Google Chrome seçeneği ile arama yapmak istediğiniz terimleri tekrar aratma yapabilirsiniz. Bu konuda bilmeniz gereken her bilgiyi sizlere sunmaya çalıştık. Aynı zamanda konuyla ilgili merak edilen diğer soruların da cevaplarına buradan cevaplar bulabileceksiniz.

QR Kod Okutma Google Chrome

QR Kod Okutma Google Chrome sayesinde arama motorunda etkileşime girerek eğlenceli ve ilginç bir çok deneyimi yakalama fırsatınız bulunmatadır. Klasikleşen geçişler ve animasyonlar haricinde bazı özel zamanlarda ve günlerde QR Kod Okutma Google Chrome Kendimi şanslı hissediyorum seçeneği ise uygulamanın ilk günlerinden beri yer alan bir özellik. Bu özellik aslında arama motorunda bir araştırma yaptığınızda ve karşınıza o araştırma yaptığınız bir konu hakkında içerik çıkmadığında karşılaştığınızdır.

Google Gravity Kendimi Şanslı Hissediyorum Aç
QR Kod Okutma Google Chrome

Son gelen güncellemelerin ardından Google kullanıcılarının karşısına yaptıkları aramalarla ilişkili olabilecek farklı sonuçları da çıkarmaktadır. Fakat yine de çıkan sonuçlardan memnun değilseniz ve yaptığınız arama ile ilgili herhangi bir kaynak karşınıza çıkmadıysa “QR Kod Okutma Google Chrome” seçeneğini tıklayarak yaptığınız aramayı tekrarlama şansınız bulunmaktadır. QR Kod Okutma Google Chrome özelliğinin daha farklı animasyonlu olmasını sağlayan bir tarzını barındırıyor. Yukarıda verdiğimiz bağlantıyı kullanarak 2022 yılında farklı ve ilginç animasyonlara sahip bu özelliği açma şansı yakalayacaksınız. Konuyla ilgili cevaplanmamış ve hala aklınızı kurcalayan sorularınız varsa yorum olarak yazmanız yeterli olacaktır.

QR Kod Okutma Google Chrome Nedir?

GQR Kod Okutma Google Chrome, bir sinir ağına dayalı görsel analiz kullanarak tanımladığı nesnelerle ilgili bilgileri getirmek için tasarlanmış, Google tarafından geliştirilen bir görüntü tanıma teknolojisidir. İlk olarak Google I/O 2017 sırasında duyuruldu, önce bağımsız bir uygulama olarak sağlandı, daha sonra Android’in standart kamera uygulamasına entegre edildi.

Telefonun kamerasını bir nesneye yönlendirirken, QR Kod Okutma Google Chrome barkodları, QR kodlarını, etiketleri ve metni okuyarak nesneyi tanımlamaya çalışacak ve ilgili arama sonuçlarını, web sayfalarını ve bilgileri gösterecektir. Örneğin, cihazın kamerası ağ adı ve şifresini içeren bir Wi-Fi etiketine doğrultulduğunda, taranan Wi-Fi ağına otomatik olarak bağlanacaktır . QR Kod Okutma Google Chrome ve Google Asistan uygulamalarıyla da entegredir. Hizmet, benzer şekilde çalışan ancak daha az yetenekli olan önceki bir uygulama olan QR Kod Okutma Google Chrome daha gelişmiş derin öğrenme kullanırBixby Vision ( 2016’dan sonra piyasaya sürülen Samsung cihazları için) ve Görüntü Analizi Araç Seti ( Google Play’de mevcut) gibi diğer uygulamalara benzer şekilde algılama yeteneklerini güçlendirmek için rutinler ; Google I/O 2019 sırasında Google dört yeni özelliği duyurdu. Yazılım, bir menüdeki öğeleri tanıyabilecek ve önerebilecektir. Ayrıca bahşişleri hesaplama ve faturaları bölme, bir tariften yemeklerin nasıl hazırlanacağını gösterme ve metinden konuşmaya kullanma yeteneğine sahip olacak.

Google, 4 Ekim 2017’de Google Pixel 2’ye önceden yüklenmiş uygulama önizlemeleriyle QR Kod Okutma Google Chrome resmi olarak başlattı. Kasım 2017’de özellik, Pixel ve Pixel 2 telefonlar için Google Asistan’da kullanıma sunuldu. Pixel telefonlar için Google Fotoğraflar uygulamasına QR Kod Okutma Google Chrome bir önizlemesi de uygulandı. 5 Mart 2018’de Google, Pixel olmayan telefonlarda QR Kod Okutma Google Chrome resmi olarak sundu. Google Fotoğraflar’ın iOS sürümünde QR Kod Okutma Google Chrome desteği 15 Mart 2018’de yapıldı. Mayıs 2018’den itibaren QR Kod Okutma Google Chrome, OnePlus cihazlarda Google Asistan’da kullanıma sunuldu, çeşitli Android telefonların kamera uygulamalarına entegre olmanın yanı sıra. Google Play’de Haziran 2018’de bağımsız bir QR Kod Okutma Google Chrome uygulaması kullanıma sunuldu. Cihaz desteği sınırlıdır, ancak hangi cihazların desteklenmediği veya neden desteklenmediği açık değildir. Android Marshmallow (6.0) veya daha yenisini gerektirir. 10 Aralık 2018’de Google, iOS için Google uygulamasında QR Kod Okutma Google Chrome görsel arama özelliğini kullanıma sundu. 2022’nin başlarında QR Kod Okutma Google Chrome, Google Chrome’da Google Görsel Arama’nın yerini aldı.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın