QUACK Coin Yorumları ve Geleceği (2021)

Gate io ‘ya girdiği andan itibaren beklenmemiş dekilde büyük bir talep ile karşılanan ve 6000+ kat kazandıran QUACK coin yatırımcılarına diğer coinlerden oldukça farklı şekilde yaklaşıyor.

QUACK COİN NEDİR?

“QUACK Coin sahiplerine statik ödüller ödeyen Hiper Deflasyonist, kendi kendine üreten otomatik likidite. QUACK‘ı cüzdanınızda tutun ve her işlemden daha fazlasını elde edin!”

Sloganıyla yatırımcılarını menun edeceği konusunda oldukça iddaalı olan QUACK coin , yatırımcılarına birlik olursak zengin oluruz ve biz risk almaya hazırız sizde elinizden geleni yapmalısınız şeklinde bilgilendirmede bulunuyor.

Reklam Alanı

Sahte Fırlatma Platformu, Mega Quackpot Çekilişi ve Loto Platformu şeklinde 3  farklı geliştirme aşamasını da duyuran QUACK

QUACK COİN
QUACK COİN

Sahte Fırlatma Platformu!

QUACK yatırımcıları yapılacak olan  QUACK Programına diğer kullanıcılardan daha erken katılabilecek.

Mega Quackpot Çekilişi!

Reklam Alanı

Bütün QUACK yatırımcıları Mega QUACKPOT kazanabilecek! Ne kadar çok QUACK’a sahip olursanız Mega QUACKPOT  kazanma şansınız da aynı oratıda artacaktır.

Loto Platformu!

Saatlik, Günlük, Haftalık, Aylık Loto çekilişleri yapılacak, böylece QUACK coinlerinizi oynayabilir ve Zengin olabilirsiniz. QUACK coin’in  100 kattirilyon toplam arzı bulunuyor. %12 işlem ücreti bulunan QUACK coin toplam arzının 50 Kattirilyonunu likitide olarak tohumladı ve kalan 50 kattirilyon arzını da karadelik algoritmasına gönderdi. (%4 Yatırımcı Ödülleri,  %4 Otomatik Likidite, %2 Quack PUMP & Burn Cüzdanı, %2 Pazarlama ve Geliştirici Cüzdanı)

QUACK COİN YORUM

 QUACK coin Balina diye adlandırılan büyük yatırımcılardan küçük yatırımcılarınıda koruyacağını ve bu konuda önlem aldıklarını da belirtiyor.

Kara deliğe gönderilen %50 quack coin’in yanına işlem başına kesilen coinlerin’de %4 ü eklenecek ve sürekli büyüyen bir kara delik iddaası ile QUACK oldukça kararlı.

Bitranium Yorumları [2021] Geleceği
QUACK COİN YORUM

QUACK COİN GELECEĞİ

Yatırımcılarına yüksek kazançlar vaad eden QUACK yatırımcıların ilgisini çekmiş gibi görünüyor. Son zamanların en büyük çıkışını yapmasına rağmen ufak düşüşler ile kendi direnç noktalarını kısa süre içerisinde oluşturan, QUACK coin için ileriye dönük bir analiz yapmak şuan için çok zor gibi görünüyor.

QUACK COİN NASIL ALINIR?

QUACK coin yatırımcısı olmak için en kolay yöntem, gate io platformu üzerinden satın almaktır. Gateio platformuna usdt gönderip, usdt bakiyeniz ile kolaylıkla QUACK coin satın alabilirsiniz. Platformlar arası ödemeri TRX ile yaparsanız çok düşük komisyonlar ile para trasferleri gerçekleştirebilirsiniz. Eğer ize özel bir cüzdan ile QUACK coin  sahibi olmak isterseniz MetaMask veya Trust Wallet çüzdanları sizlerin işine fazlası ile yarayacaktır.

Acknowledge Coin Yorumları [2021] Geleceği
QUACK COİN NASIL ALINIR?

1.MetaMask veya Trust Wallet’ı indirin ve kurun (iPhone’da Metamask veya Safepal)

2.Binance Token (BNB) satın alın ve cüzdanınıza gönderin

3.Şimdi Satın Al’a gidin ve “cüzdanı bağla ” düğmesine tıklayın

4.(QUACK COİN) ile takas etmek istediğiniz BNB miktarını girin.

5. Kayma oranını yüzde  %12 – %13 arasında ayarlayın.

6.Değiştir butonuna tıklayın (açılır pencereyi onaylayın)

Tebrikler, artık QUACK coin’e sahip olan yatırımcılar arasındasınız.

QUACK coin hakkında daha fazla bilgiye ihtiyacınız var ise, sitemiz üzerinden son gelişmeleri ve QUACK coin  analizlerini takip edebilirsiniz. QUACK coin  hakkında yardıma ihtiyacınız var ise konu altına belirtebilir bizlere yardım, soru veya öneri talebinde bulunabilirsiniz. QUACK coin hakkında verilen bilgilerin QUACK coin ‘in yaptığı bilgilendirmeler olduğu ve kesinlikle yatırım tavsiyesi olmadığını bilmeniz gerekmektedir.

5
A+
A-
Reklam Alanı
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.