Rabiya Gölge “Golgerabiya” İnstagram Hesabı

 Rabiya Gölge “Golgerabiya” İnstagram Hesabı
Okunuyor Rabiya Gölge “Golgerabiya” İnstagram Hesabı

Rabiya Gölge isimli genç kızın intihar haberlerinin ardından insanlar Golgerabiya İnstagram Hesabı hakkında sorular sormaya başladılar. Popüler sosyal medya uygulamasındaki hesabını araştıranların sayısı oldukça fazla sayıya ulaştı. Tüm sevenlerine ve yakınlarına başsağlığı diliyoruz. Teknoloji haberleri üreten bir site olarak insanların aradıkları sosyal medya hesaplarını araştırıyoruz. İnstagram uygulamasının izin verdiği ve yasalarımız doğrultusunda oluşturulan bu içerikler vatandaşların aradığı haberlerden yola çıkıyor. Böylesine bir haber yazarken ve yaparken duruma üzülmemek elde değil. Bu yüzden dilediğimiz baş sağlığı, bu araştırmaları yapan herkesin adına olduğunu düşünmekteyiz. Haberlere konu olan bu olayların ardından Golgerabiya İnstagram hesabını merak edenler için.

Golgerabiya İnstagram Hesabı

Golgerabiya İnstagram Hesabı, sosyal medya kullanıcı adından kaynaklanan bir araştırma konusudur. Gebze’de bulunan bir Alışveriş merkezinin terasından atlayarak intihar eden Rabia Gölge için meraklar sürüyor. Olayın arka planında başka bir şeyin olup olmadığı ise hala araştırılmaktadır. Sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı intihar notunun ardından bu eylemi gerçekleştirmesi insanların merak etmesine sebep oldu. Bu yüzden Rabiya Gölge’ye ait olduğu söylenen Golgerabiya İnstagram adresi bulunmaya çalışılıyor.

Golgerabiya İnstagram Hesabı
Golgerabiya İnstagram Hesabı

İntihar etmeden önce kameraya bakarak gülümsediği ve el salladığı görüntüleri görenler derin bir hüzne boğuluyorlar. Bu yaşlarda insanların sırtlarına böylesine yükler yüklenmesi içerisinde bulunduğumuz durumu da özetliyor. Artık gençlerimiz İntihar etmeden önce fark edilmeli ve bu durumlara getirilmemelidir. Golgerabiya İnstagram hesabından tanıyan ve tanımayan herkes üzüntülerini paylaşıyor. Haber olarak paylaşmadığımız için İntiharın detaylarıyla ilgili bilgilere yer ayırmadık.

Bu Konu Hakkında Ne Düşünüyorsunuz? Yorumlar da bekliyoruz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
215 okunma
okunma3904
0 yorum