Racing Limits APK İndir – İnceleme

 Racing Limits APK İndir – İnceleme
Okunuyor Racing Limits APK İndir – İnceleme

Racing Limits APK dosyasını İndir ile yüklemek isteyenler için son sürümün incelemesini yapıyoruz. 2020 yılında en güncel versiyona ait apk dosyasını inceledik. Günümüzde Racing Limits APK İndir hakkında bilgilerin kısıtlı olmasından dolayı hem oyunu hemde dosyaları daha iyi anlamanızı sağlayacak bir rehber niteliğinde inceleme yazısı hazırlıyoruz.

Bu sayede kafanızdaki tüm soru işaretleri kaybolacak. Ayrıca 2020 yılındaki sözde APK dosyaları ile ilgili tüm gerçekleri’de öğreneceksiniz. Android ve İOS platformlar’da oynanabilen sonsuz arcade tipi yarış oyunu. Oyunun hakkında daha fazla detaylı bilgiyi aşağıda sizlerle paylaşacağız.

Racing Limits APK

Racing Limits APK, SBK Games tarafından mobil platformlar için geliştirilen bir yarış oyunudur. 100 milyondan fazla indirilen popüler oyunda sonsuz şehir ve karayolu trafiği bulunuyor. Trafikte araçları sollayarak çarpmadan ilerlemeniz ve oyun tarafından istenilen görevleri yerine getirmeniz gerekmektedir. Racing Limits oyunu içerisinde taşıyıcı modu, sonsuz mod, zaman modu, serbest mod ve çok oyunculu mod gibi bir birinden farklı eğlenceler’de sizleri bekliyor olacak.

Racing Limits APK
Racing Limits APK

Mobil platformun en gelişmiş sonsuz trafik oyunlarının başında gelen Racing Limits APK aynı zamanda yalnızca araba seçenekleri ile ön plana çıkmıyor. Oynanışı ve atmosferi ile’de herkesi kendisine hayran bırakan bir yapım. Sabah, gün batımı ve gece gibi zamanlamaları olan oyunda tek yönlü veya iki yönlü trafik akışları’da bulunmaktadır. Oyuncunun gerçekten bir araba sürüş deneyimi yaşayabilmesini sağlayacak her şeyi içerisinde barındırıyor.

Çok oyunculu oyunlara girebilirsiniz. Bu sayede arkadaşlarınız veya dünyanın 4 bir yanından oyuncularla yarışma imkanınız olacak. Gerçek hayatta yapamadığımız ve çekindiğimiz her şeyi burada özgürce yapabiliyoruz. Keskin ve tehlikeli sollamalar atın, gazı dibine kadar kökle ve hız sınırlarını alt üst edin.

Oynanışı kolaylaştırmak ve farklı deneyimler yaşamanızı sağlayacak 4 farklı kamera açısı bulunuyor. Helikopter, geri, kaput ve kokpit açıları ile oyundaki aksiyona kendinizi kaptıracaksınız. Araca olan hakimiyeti arttıracak olan kamera açılarına uygun hassasiyetler’de bulunuyor.

Racing Limits APK sayesinde bir mobil oyunda alabileceğiniz en gerçi deneyimi yaşayacaksınız. Oyunda yer alan arabaların güçleri ve vites oranları gerçekleri ile neredeyse aynı. Ayrıca yalnızca araçların dışı değil aynı zamanda içleri’de çok ince detaylarla hazırlandı.

Racing Limits Nedir?

Racing Limits, sonsuz arcade tipi yarış oyunlarının mobil standartlarını yeniden tanımlıyor. Hem şehir hem de karayolu trafiğinde yarış ve sollamaya dayanan bu oyunda, yarış modunun 5 eğlenceli modu bulunuyor: taşıyıcı modu, sonsuz mod, zaman modu, serbest mod ve çok oyunculu mod. Sabah, gün batımı ve gece seçenekleriyle tek yönlü veya iki yönlü trafik secenekleri arasından dilediğinizi seçin ve yarışın

Racing Limits’de limit yok ama sadece yarış yetenekleriniz var! Bu sayede olabildiğince hızlı sürün, keskin sollama yapın, gerçek hayatta yapamadığınız şeyleri yapın ve sonunda sınırınızı aşın.

Racing Limits Nedir?
Racing Limits Nedir?

ÖZELLİKLER:

-REALTIME MULTIPLAYER: Çok oyunculu modda arkadaşlarınızla veya dünyanın dört bir yanından diğer yarışçılarla rekabet et!. Bu oyun, mobil cihazlarda en iyi gerçek zamanlı çok oyunculu yarışları sunuyor.

-ÇOKLU KAMERA AÇISI: 4 kamera açısı var. Helikopter, geri, kaput ve kokpit. Araçların iç modelleri, mümkün olan en iyi kokpit kamera deneyimini sunmak için oldukça yüksek detaylı tasarlandı.

-HASSAS VE ​​KOLAY KONTROLLER: Racing Limits çok kolay ve hassas oyun kontrollerine sahip

-ARAÇ FİZİĞİ: Arabalar gerçekçi güç, tork ve vites oranlarına sahip. Hızlanma ve en yüksek hız tam bir simülasyona dayanıyor. Araç ağırlığı, vites oranları, motor gücü ve tork eğrileri dikkate alınarak tasarlandı

-YÜKSEK DETAYLI ARAÇLAR: Yüksek düzeyde grafik detaylara sahip birçok araç sizi bekliyor! Racing Limits’de bulunan otomobillerin grafik detayları, kategorisinin en iyisi.

-TUNNING VE YÜKSELTME: Aracınızı vites oranlarını, sürüş yüksekliklerini ve tekerlek kamber açılarını değiştirerek özelleştir. Daha iyi performans için motoru, frenleri ve yol tutuşu iyileştir. Ayrıca jantları ve kaportayı dilediğin gibi boya.

-REALİSTİK GRAFİKLER: Racing Limits mobil cihazlar için optimize edilmiş çok yüksek detaylara ve gerçekçi grafiklere sahip.

ÇEŞİTLİ YARIŞ MODLARI: Racing Limits oynarken asla sıkılmayacaksın. Çok sayıda kariyer modu seviyesi, 3 yarış pisti, 3 günlük zaman aralığı ve 5 farklı oyun modu var.

-ÇOKLU DİL DESTEĞİ: Şu anda altı dil desteklenmekte ve diğer birçok dil de gelecek sürümlerde olacak.

Racing Limits

Racing Limits APK İndir

Racing Limits APK İndir sayesinde oyunun son sürümünü Android cihazlarınıza rahatlıkla yükleyebilirsiniz. Özellikle yabancı sitelerde sunulan bu dosyaların bir çoğu’da hileli olarak oyunculara aktarılıyor. Fakat biz Google Play Store aracılığıyla oyunculara oynaması için önerilen dosyaları sizlere tavsiye ediyoruz.

Racing Limits APK İndir
Racing Limits APK İndir

Racing Limits APK olarak indireceğiniz dosyaların hileli olarak kesinlikle tavsiye etmemekteyiz. Güvenliğiniz ve oyun zevkiniz için gerçek her zaman daha iyi olacaktır. Yabancı kaynaklar tarafından paylaşılan hileli APK dosyaları dolandırma amaçlı hazırlandığı anlaşılıyor. İçerisine yerleştirdikleri zararlı yazılımlar ile oyuncuların kişisel bilgileri çalınmaya çalışılıyor. APK Dosyasını cihazınıza indirip kurduğunuz zaman aktif olan virüs uygulama silinse dahi kaybolmuyor.

Banka hesap bilgileri gibi önemli kişisel bilgileri çalması üzerine geliştirilen zararlı yazılımlar oldukça tehlikeli. Eğer sizde güvenliğinizi düşünüyorsanız bu tarz dosyalardan uzak durmanızı öneriyoruz. Racing Limits APK İndir olarak sunduğumuz bağlantıda oyunun gerçek dosyalarına gideceksiniz. Hileli gibi oynanmış illegal dosyalardan uzak durun. Aşağıda oyunun aldığı tüm güncellemeler ile ilgili bilgilere yer verilmiştir. Sormak istediğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz.

RACİNG LİMİTS APK (v 1.2.4)

RACİNG LİMİTS APK v 1.2.4 oyunun son sürümü olarak adlandırılan son güncellemesi. Bu güncelleme ile oyunda görülen hatalar giderildi ve yeni nesneler oyuna eklendi. Oyunun son halini görmek istiyorsanız yukarıda verdiğimiz buton ile oyunu indirebilirsiniz.

RACİNG LİMİTS APK (v 1.2.2)

RACİNG LİMİTS APK oyuncuları 1.2.2 versiyonu ile heyecanlanlarının arttığını söylüyor. Oyunun hemen hemen her noktasında yapılan değişiklikler çok ilgi çekmeyi başardı.

RACİNG LİMİTS APK (v 1.2.1)

RACİNG LİMİTS APK versiyon 1.2.1 oyunun arayüz değişikliği gibi önemli düzenlemeleri içerisinde barındırıyor. Arkadaş havuzunun güncellenmesi ve arayüz düzeltmeleri ile daha basitleşmesi oyunun ana hatlarını değiştirdi.

RACİNG LİMİTS APK (v 1.2.0)

RACİNG LİMİTS APK v 1.2.0 yeni harita ve yeni arabalar ile çok büyük bir şekilde yapıldı. Güncelleme öncesinde yapılacak olan yenilikler oyuncuları çok meraklandırmıştı. Güncellemeyle birlikte hem oyuncu sayısı arttı hemde eski oyuncular oyunu daha bir sevmeye başladı.

RACİNG LİMİTS APK (v 1.1.9)

RACİNG LİMİTS APK v 1.1.9 ile eklenen araç içi ve dışı yeni aksesuarlar herkesin beğenisini topladı. Oyun modlarında yapılan değişiklikler ve yeni harita haberleri ile oyuncular sevindirildi.

RACİNG LİMİTS APK (v 1.1.8)

Oyun yakaladığı büyük başarıları devam ettirmek adına RACİNG LİMİTS APK sürümüne v 1.1.8 ile yükseltmeyi devam ettirmeyi amaçlıyor. Oyun içerisinde araç dışı aksesuarların olduğu gibi araç içi aksesuarlara yönelikte adımlar atılmaya başlandı.

RACİNG LİMİTS APK (v 1.1.4)

Versiyon 1.1.4 ile RACİNG LİMİTS APK sürümlerinin çevrim içi oyunlarında düzenlemeler yapıldı. Araçların fiyat ve performans dengeleri yeniden düzenlendi. Oyuncu eşitliğine yönelik atılan önemli bir adım.

RACİNG LİMİTS APK (v 1.1.2)

RACİNG LİMİTS APK sürümleri arasında 1.1.2 hataları kapatmak ve sorunları gidermek için getirilen bir güncelleme. Oyuncuların canlarını sıkan önemli sorunlar böylelikle giderilmiş oldu.

RACİNG LİMİTS APK (v 1.1.0)

RACİNG LİMİTS APK oyuna yeni arabalar, araba kaplamaları ve araba haricinde hem karakteri hemde yolları kişiselleştirme özellikleri çok dikkat çekti. Oynanış algoritmasında yapılan değişiklikler herkes tarafından çok sevildi.

RACİNG LİMİTS APK (v 1.0.9)

RACİNG LİMİTS APK evrenine yeni bir boyut getiren 1.0.9 versiyonu dönüm noktası niteliğinde. Şuanda oyunda yer alan bazı modlar bu güncelleme ile oyuna eklenmiştir. Aynı zamanda bir sonraki gelecek olan büyük güncelleme bu versiyon ile tanıtıldı.

RACİNG LİMİTS APK (v 1.0.8)

RACİNG LİMİTS APK sürümüne yeni araçların eklendiği 1.0.8 sürümünde ayrıca bazı kişiselleştirme eşyaları’da eklendi. Oyuna olan heyecanı arttırmaya yönelik bu güncelleme oldukça sevildi.

RACİNG LİMİTS APK (v 1.0.5)

RACİNG LİMİTS APK versiyon 1.0.5 aracılığıyla araçları kişiselleştirebilme seçenekleri arttırıldı. Oyunda yine görülen ve görülebilecek hataların önüne geçildi. Oyun deneyimini olumlu yönde arttıracak çalışmalar yapıldı.

RACİNG LİMİTS APK (v 1.0.3)

RACİNG LİMİTS APK oyunun aldığı önemli güncellemelerden bir tanesi’de 1.0.3 sürümüdür. Bu sürümle birlikte araçlarda görülen hatalar giderilip oynanış iyileştirilmeleri yapılmıştır. Oyuncuların çok sevdikleri ve oyunun indirme sayısının artmasını sağlayan önemli bir sürümdür.

RACİNG LİMİTS APK (v 1.0.1)

RACİNG LİMİTS APK dosyasının v 1.0.1 sürümünü indir ile cihazlarınıza yükleyebilirsiniz. Ünlü yarış oyununun bu sürümünde grafikler ve oynanış düzenlemeleri yapılmıştır. Ayrıca görülen bir kaç tane hata ortadan kaldırıldı.

Racing Limits APK ve İndir ile ilgili 2020 yılında gelecek olan tüm güncellemeleri aktarmaya devam edeceğiz. Sormak istediğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın