Ragduel APK İndir [Son Sürüm] 2020

 Ragduel APK İndir [Son Sürüm] 2020
Okunuyor Ragduel APK İndir [Son Sürüm] 2020

Ragduel APK İndir ile 2020 yılında oyunu Android cihazlarına yüklemek isteyenler için inceledik. Son Sürüm bağlantılarını bulabilir ve oyunu oynayabilirsiniz. VOODOO tarafından tasarlanan Simülasyon oyunu Ragduel oyununda kovboy olan karakteriniz ile çok gerçekçi silah atışları yapıyorsunuz. Bir birinden zorlu ve eğlenceli bölümleri geçmek için atış becerilerinizi geliştirmeniz gerekecek.

Google Play Store üzerinden oyunu yüklemekte zorlanan oyuncular için hazırladığımız Ragduel APK içeriğimiz’de İndir butonu sizle yol gösterecek. Ayrıca oyun hakkında bilmeniz gereken bilgileri veriyoruz. Oyuncular tarafından sıkça sorulan soruları’da cevapladığımız özel bir yer ayırdık.

Ragduel APK

Ragduel, Android ve İOS işletim sistemli akıllı mobil cihazlar’da çalışan bir simülasyon oyunudur. Eğlenceli fizik oyunu olarak’da tanımlanan Ragduel APK sürümünde kovboy bir karakteri kontrol ediyoruz. Karşımıza çıkan diğer düşmanlar ile karşılıklı atışlar yaparak hem silahımızın gücü hemde yeteneklerimiz ile bölümleri geçmeye çalışıyoruz.

Ragduel APK
Ragduel APK

Uygulama mağazaları üzerinden 2 milyondan fazla indirilen oyunu sizde deneyin. Batı temalı oyunda akıllıca ateş ederek düşmanların icabından gelmeniz gerekiyor. Atışları doğru zamanda yapın ve rakibi tam 12’den vurun. Hem eğlenceli hemde gerçekçi bir fizik oyunu olan Ragduel oyununda 20’den fazla seviye bulunuyor. Diğer simülasyon oyunlarına kıyasla benzersiz oyun mekaniği ile mobil oyun sevenleri kendisine bağlayan bir tarza sahip.

Ragduel

Ragduel APK ile oyunu oynarken bölümleri geçip seviyeler arttıkça karşınıza gelen düşmanlar’da güçleniyor. Güçlü Silahlar kullanmanız ve bu silahlara olan yeteneklerinizi geliştirmeniz çok önemli. Tüm silahların kilidini açın ve  şehirdeki en korkulan silahşör olun. Oyun gelişmeye devam ediyor, yeni silahlar ve yepyeni seviyeler ile birlikte gelecek olan düşmanlara hazırlıklı olun.

Ragduel APK İndir

Ragduel APK İndir, genellikle uygulama mağazası üzerinden oyunu yüklemekte zorlanan oyuncuların tercih ettiği bir seçim. Üzerinde herhangi bir oynama yapılmamış gerçek APK dosyalarını yükleyerek hemen Ragduel oyununu oynamaya başlayabilirsiniz. Oyunu oynarken karşınıza çıkan reklamları ortadan kaldırmak için hileli gibi sürümleri tercih etmiyor ve önermiyoruz.

Ragduel APK İndir
Ragduel APK İndir

Özellikle yurt dışında popülerleşen Raguduel Hileli APK İndir gibi seçenekler 2020 yılında çok artmaya başladı. Bu hileli APK dosyalarının içerisinde reklamları kaldırma ve tüm silahların kilidini açma gibi özellikler bulunuyor.

Fakat Ragduel APK dosyalarının içerisine yerleştirdikleri zararlı yazılımlar ile oyuncuları tuzağa çekiyorlar. Bu gibi dosyaları İndir ile yükleyerek banka hesap bilgilerinizin çalınmasına sebep olursunuz. Bundan dolayı oyunu kesinlikle uygulama mağazası üzerinden yüklemenizi öneriyoruz.

Ragduel APK İndir – Son Sürüm

Ragduel APK İndir ile son sürüm cihazlarınıza yüklemek istiyorsanız yukarıdaki bağlantılar işinize yarayacaktır. Sizlere gerçek bağlantıları sunarak oyunun incelemesini gerçekleştirdik. Ayrıca Ragduel APK İndir gibi terimlerle yapılan tuzaklardan bahsettik.

Ragduel APK İndir - Son Sürüm
Ragduel APK İndir – Son Sürüm

v 1,6 ile oyuna eklenen yeni seviyeler ve yeni silahlar bulunuyor. Daha eski sürümleri indirirseniz Ragduel oyunu çalışmayacaktır. Ragduel APK İndir [Son Sürüm] ile ilgili sormak istediğiniz soruları yorum olarak yazabilirsiniz. Ayrıca oyun hakkındaki düşüncelerinizi’de yorumlarda görmek istiyoruz.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın