Ragnarok 2. Sezon Kaç Bölüm Olacak?

Ragnarok 2. Sezon Kaç Bölüm Olacak?

Ragnarok 2. Sezon Kaç Bölüm Olacak? yeni sezonun başlamasıyla birlikte en merak edilen sorular arasına girmeyi başardı. 2021 yılında yeni sezonu başlayan dizinin bu sezonunda sizleri kaç farklı bölüm bekliyor?, gelin ve öğrenin. 31 Ocak 2020 tarihinde Netflix üzerinden yayınlanan fantastik drama dizisi Ragnarok ülkemizde oldukça fazla izleyici kitlesine sahip. SAM Productions tarafından üretilen dizi her haliyle kalitesini göstermeyi başarıyor. Hem oyuncuların karakterlerle olan uyumu hem de hikayenin akıcılığı yalnızca ülkemizde değil, tüm dünyada sevilen diziler arasına girmesini sağladı. Yaklaşık 1 yıldır yeni sezonu beklenen Ragnarok dizisinin 2. sezonunun başladığı duyuruldu, fakat bu sezon kaç bölüm? sorusuna bir cevap bulunamayınca sormakta yarar var diyen izleyiciler için bir araştırma yaptık.

Ragnarok 2. Sezon Kaç Bölüm Olacak? (2021)

Ragnarok yeni sezonunu uzun uzun bekledikten sonra 2. sezon nihayet başladı, fakat kaç bölüm olacak? sorusu kimse tarafından cevaplanmadı. İklimsel felaketlerin Dünya’yı kasıp kavurduğu bir dönemde geçiyor. Konu Edda isimli bir Norveç kasabasına odaklanıyor. Bu felaketler yaşanırken kasabada yaşayan bir grup genç doğaüstü güçlere sahip olduklarının farkına varıyor. Böylesine kaliteli bir işe imza atılmışken izleyicilerin sorularının cevaplanmaması bir hayli üzücü durum. Fakat sizler için yabancı kaynaklardan araştırmalar yaparak Ragnarok 2. Sezon Kaç Bölüm Olacak? sorusunun cevabını bulmayı başardık.

Ragnarok 2. Sezon Kaç Bölüm
Ragnarok 2. Sezon Kaç Bölüm

Aslında hiç bir kaynakta bu soruya net bir cevap verilmemiş. Fakat yapımcılarla yapılan eski bir röportajda 2. bölümün kaç sezon olacağının sinyallerini geçtik direk cevabı verilmiş. Ragnarok dizisinin 2. sezonu toplam 6 bölümden oluşacak.

2. Sezon 1. Bölüm: “Bir savaş, büyük bir patlamayla ve kaygı verici bir tehditle sona erer. Başka bir diyara giden Magne müttefik bulmaya çalışırken Vidar, destekçilerini bir araya toplar.”

Ragnarok 2. Sezona Geçmeden En Son Neler Olduğunu Hatırlayın

  1. Ailesinin memleketine dönen tuhaf genç Magne, garip yeni güçlerini keşfeder. Bu küçük kasabanın tüm doğal güzelliğinin altında karanlık sırlar gizlenmektedir.
  2. Magne ve sınıf arkadaşları trajik bir kayıptan sonra yeniden toparlanmaya çalışırken polis gerçeğe ulaşmak konusunda isteksiz görünür. Gry Vidar’a maskesiz hâlde rastlar.
  3. Eve girilme olayı, Magne’nin şüphelerini doğrular: dizginleri ele almak zorundadır. Bazı konuları açığa kavuşturan Jutullar, genci bir teste tabi tutar.
  4. Cevap arayışı Magne’yi gizemli bir kadına ve anlamlı bir dağa geri getirir. Turid, Ran ile yüzleşir ve eski dostlar Gry ve Saxa arasında işler kızışır.
  5. Fjor, Vidar’ı dizginlerken Magne suçu üstlenir ve ardından yeni bir yöntem dener. Tehditlerin sayısı artar ve bunların en büyüğü, Isolde’nin yaptığı önemli keşiftir.
  6. Gerçeği ifşa etmeye çalışan Magne başka bir şokla sarsılır. Umutlar tükenmiş gibi görünse de acaba Jutullar, düşmanlarını ve iyiliğin gücünü küçümsemiş olabilirler mi?

17
A+
A-
Bir Yorum Yazın
Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.