Ramo Dizisindeki Araba Markaları

Ramo Dizisindeki Araba Markaları

Ramo dizisini artık duymayan kalmadı. Türk dizi ve filmleri Netflix ve benzeri platformlar, ek olarak yapılan anlaşmalar ile gezegen çapında izleniyor. Bu izlenme rekorları sayesinde dizi içerikleri ile yapılan aramalarda artmaya başladı. İnsanlar sette kullanılan araba modellerini bile merak ediyor. Biz editörler olarak bu meraka son vermek için konu ile ilgili bir içerik çıkardık. Ramo dizisindeki arabaları makalemizde bulabilirsiniz.

Ramo’nun Kullandığı Arabalar

Ramo dizisindeki arabalar oldukça eğlenceli araçlar olarak gözüküyor. Bu bakış açısı Ramo karakterinden geliyor. Kendisi farklı olmayı seven bir karakter olması ile biliniyor. Bu yüzden kullandığı arabanın farklı olması zaten oldukça normal karşılanabilir. Ramo dizisindeki arabaları görünce insan ilk bir eski Amerika ülke çapı araba yolculuklarını düşünüyor. Klasik arabalar büyük bir saygıya sahiptir. Dizi bu bakış açısını sahneye de taşımış.

Ramo’nun Kullandığı Arabalar
Ramo’nun Kullandığı Arabalar

Ramo’nun Yeni Sezonda Kullandığı Araba Marka ve Modeli

Ramo dizisinde kullanılan klasik arabalardan bir tanesi 1967 model bir Mercury Cougar. Fiyatı ise 300 bin ile 400 bin Türk Lira arasında değişiyor. Klasik arabaların pahalı olmasının sebepleri arasında mazileri bulunuyor. Bu mazi karşı koyulamaz. Öyle ki dizi ve filmler bile karakterlere farklı bir açı getirmek için bu araçları kullanıyor.

Ek olarak dizide Amerikan şahini olarak adlandırılabilecek 2018 model Ford Mustang aracıda kullanıyor. Bu araç Amerikan aracı olduğu için orada ucuz olsa da burada yüksek fiyatlara sahiptir. Bu yüksek fiyatlar motor gücünden kaynaklansa da Mustang ismi de kendisini sattırıyor.

109
A+
A-
Bir Yorum Yazın

Ziyaretçi Yorumları - 0 Yorum

Henüz yorum yapılmamış.