Ramo Hurdacı Kimdir? (Gerçek Adı)

 Ramo Hurdacı Kimdir? (Gerçek Adı)
Okunuyor Ramo Hurdacı Kimdir? (Gerçek Adı)

Ramo Hurdacı Kimdir? sorusu son bölümden sonra oldukça merak edilmeye başladı. Bölüm sonrası gerçek adı ve soyadı çok merak edilmeye başlandı. Ünlü oyuncu hakkında merak ettiğiniz soruları cevaplamaya çalışacağız.

Ramo Hurdacı Kimdir? (Emre Kınay)

Ramo Hurdacı Kimdir? sorusu çok fazla sorulmaya başladı. Ünlü oyuncu Emre Kınay hakkındaki bilmeniz gereken her şeyi aşağıda anlatmaya çalıştık. Ramo dizisinin yeni oyuncusu “Hurdacı” hakkında merak ettiklerinizi sorabilirsiniz.

Ramo Hurdacı Kimdir? (Emre Kınay)
Ramo Hurdacı Kimdir? (Emre Kınay)

Dostlar Tiyatrosu, Bakırköy Belediye Tiyatroları gibi topluluklarda görev yapan sanatçı, çeşitli sinema filmi ve TV dizilerinde de rol almaktadır.

Kurucusu olduğu Duru Tiyatro topluluğunda hâlen oyunlar sergilemekte ve dizi filmlerde oynamaktadır. Yılan Hikâyesi dizisinde canlandırdığı “Erkan Ağa” ve Yeditepe İstanbul dizisinde canlandırdığı “Yusuf” karakterleri ile tanındı. Üç kız çocuğu babasını oynadığı ve baş rolünü İclal Aydın ile paylaştığı İki Aile dizisi ile daha geniş çevrede tanınmıştır.

Güneşi Beklerken adlı dizide basketbol hocası “Cihan”ı, daha sonra bir lise dizisinde sonradan okula dönen bir avukatı canlandırmış, Sergen Yalçın ve Murat Dalkılıç gibi isimlerle rol almıştır.

2015-2016 sezonunda yayınlanan Güneşin Kızları dizisinde “Haluk” rolünü oynamıştır.

2019 Türkiye Yerel Seçimlerinde İYİ Parti tarafından Kadıköy Belediye Başkanlığı’na aday gösterildi. Ancak oyların %12.66’sını alarak seçimi kazanamadı. Yarışı 3. Olarak tamamladı.


Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın